אחריות לשנה למזמינים באתר

CERWIN-VEGA

CERWIN-VEGA

CERWIN-VEGA

19 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

19 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

אודות החברה

כבר מעל 50 שנים חברת Cerwin-Vega מצטיינת בעשייה בכל תחום של חוויית האודיו. החברה הרוויחה את המוניטין שלה בזכות ההישגים ופריצות דרך ביצירת מגברי אודיו ובמערכות אקוסטיות בתחומי ההי-פי ואודיו-מובייל. החברה רואה ערך עילאי בביצועים גבוהים במוצריה. ללקוחות החברה נאמנות גבוהה ביותר כלפי מוצריה של החברה והחברה עצמה.Cerwin Vega צמחה מקבוצה קטנה של מהנדסים בראשותו של Gene Czerwinski האגדי לחברת רמקולים גדולה.

ב- 1954, מהנדס התעופה והחלל מבריק Gene Czerwinski, הקים את חברת Cerwin-Vega. למה הוא בחר דווקא בחברת רמקולים? קודם כל הוא מעריץ מלהיב של מוזיקה. מטרתו העיקרית של Gene, הייתה לשחזר את חווית מוזיקה חיה. הוא האמין בדרייברים עם יעילות גבוהה, עמידות והערך הכספי למוצר.

אחד המוצרים הראשונים פורצי דרך שהשיקה החברה היה Vega 500. זהו וופר עם יעילות גבוהה שהצליח לייצר 130db ב- 30Hz והביא להכרה בחברה כגורם עולמי בפיתוח טכנולוגיות מסוג זה. לא היה ניתן יותר לפקפק ביכולותיה של החברה. בשנת  1957 חברת Cerwin-Vega הציגה מוצר ייחודי אחר, מגבר Solid State עם דירוג של 125RMS. כשבשנות ה- 60 הופיעה מוזיקה דינמית פופולרית, חברת Cerwin-Vega הפכה במהרה לספקית של רמקולים ומערכות עיצוב ליצרניות  גדולות רבות בעולם כגון: פנדר, אקוסטיק, סאן וווקס. בשנת 1974 עם הקרנת הבכורה לסרט "Earthquake"  לראשונה שילבו את השמע לחוויה הקולנועית באמצעות אפקטים מיוחדים. זוהי טכנולוגיה חדשנית שפיתחה חברת  Cerwin-Vega להגברת חווית השמע במהלך ההקרנות. באותה שנה החברה קיבלה פרס אקדמי על הישגים טכניים מיוחדים.

בשנות ה- 70 המוקדמות חברת Cerwin-Vega ניהלה שותפויות עם להקות כגון: The Rolling S tones, Boom Town Rats , David Bowie, Peter Frampton , Palmer& Emerson Lake ו Bernie Taupin (שותף של אלטון ג'יונס).  בשנות ה-70 המאוחרות חברת Cerwin-Vega הופכת להיות היצרנית הראשונה להקלטות דיגיטליות אישיות להערכת פרמטרים יצרניים של רמקולים. בזכות המהנדסים המבריקים והמקצועיים שלה  וייצור תוצאתי של הרמקולים, החברה ממשיכה לייצר ולהציע מגוון רחב של רמקולים עם יעילות גבוהה ביותר, עם תפוקת הביצוע הגבוהה ביותר ותגובה באסית טובה ביותר. החברה קיבלה אינספור פרסים בתחום העיצוב והנדסה למוצרי הפרו, למוצרי הבית ואודיו-מובייל. כשיש להגדיר את הסטנדרטים לייצור, החברה תמיד תהיה מלפנים.
"אנו שואפים ב- 50 שנים הבאות להיות בפסגת האודיו ביזנס עם מוצרים הראויים למורשת של Cerwin-Vega".