אחריות לשנה למזמינים באתר

זרוע למקרן

זרוע למקרן

זרוע למקרן

9 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

9 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

כדי שההנאה שלנו תהיה שלמה בעת צפייה במקרן על מסך גדול, דרוש לנו מתקן שישא את המקרן ויקבע אותו באופן בטוח אל הקיר או התקרה. ממש כפי שאנו מעוניינים להשתמש במקרן איכותי, חשוב לבחור גם זרוע למקרן שתחזיק אותו בבטחה ותאפשר צפיה נוחה ופשוטה מבלי להתפשר על מרכיבים חשובים. זרוע למקרן היא מתקן תליה אשר יכול להיות קבוע או טלסקופי ומתכוונן בהתאם לאורך הדרוש. כאן תוכלו לבחור מבין מגוון דגמים ומותגים את הזרוע המתאימה ביותר עבור המקרן שלכם.

כאשר אתם מעוניינים לבחור זרוע למקרן, קחו בחשבון מספר פרמטרים חשובים אליהם כדאי להתייחס בבחירה של זרועות: משקל נשיאה מקסימלי של הזרוע, קיומו או העדרו של מנגנון המייצב את המקרן בנקודה או זווית מסוימת, אפשרות לשנות את המרחק מהקיר, מהירות ההרכבה, מידת האסתטיות והנראות של הכבלים וכן הלאה. כל אלה פרמטרים אשר יוכלו לסייע לכם בבחירה מדויקת יותר.  

סיריוס אלקטרוניקה היא היבואן הרשמי והבלעדי של המותגים LEXUS ,VOGELS  ועוד. אנו מקפידים לבחור במותגים המתקדמים והאיכותיים ביותר, מבלי להתפשר על פשטות ההתקנה ובטיחות השימוש במקרן. נשמח לסייע לכם במידה ואתם מתלבטים בין מספר סוגי זרועות למקרן.

בין הסוגים השונים הקיימים, קחו בחשבון את החדר הספציפי אשר בו ימצא המקרן, מה מידת הגמישות הדרושה לכם בשימוש במקרן ומה הצורך המסוים שלכם בשימוש באותו המקרן.כמו כן, בדקו את משקלו של המקרן אותו אתם מעוניינים להתקין. בשונה ממקרנים המיושנים של פעם, דגמים חדשים המיוצרים כיום, קלים יותר ומאפשרים תליה נוחה ופשוטה יותר. בדקו האם אתם צריכים לבחור זרוע למקרן הנדרש להסתובב בזווית של 360 מעלות או האם דרושה לכם זרוע למקרן עם מנגנון ייצוב קבוע.