אחריות לשנה למזמינים באתר

אוזניות לטלויזיה

אוזניות לטלויזיה

אוזניות לטלויזיה

1 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

1 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

אוזניות לטלוויזיה - לחוות את הצפייה כל פעם מחדש

אם גם אתם מאסתם בצפייה בטלוויזיה בעוצמת קול נמוכה במיוחד וזאת רק בגלל שהילד ישן או שהבת מכינה שיעורים בהיסטוריה, אתם לא לבד. בתקופה שכזאת, בה איכות השמע של הסדרות, הסרטים והתכניות טובה מאי פעם, חבל לפספס את החוויה. אז מה עושים? קלי קלות! רוכשים אוזניות לטלוויזיה ונהנים מחוויית צפייה ושמיעה איכותית.

ענף האוזניות לטלויזיה נהנה משיווק מוגבר שמשמעותו היא דגמים רבים, רמות איכות שונות וקשת רחבה במיוחד של מחירים. הדגמים הנפוצים בישראל הם אלו של חברות GHZ, HAMA, LEXUS ועוד. טווח מחירי האוזניות מתחיל מ-60-70 ₪ (לדגמים הפשוטים ולעודפי הייצוא), דרך 200-250 ₪ לדגמי הביניים (דגמים אשר בהחלט עונים על דרישות השמע הסטנדרטיות), ויכול להגיע ל-400-500 ואף קרוב לאלף שקלים לדגמים האיכותיים והמקצועיים ביותר.

חשוב לבדוק לפני קנייה

ישנם מספר פרמטרים המבדילים בין אוזניות באיכות גבוהה, לכאלו שעלולות להעניק לכם חוויית שמע מוגבלת. הנה החשובים שבהם:

סוג הדרייבר – הדרייבר, (הרכיב שאחראי על הפקת הקול), מגיע במספר סוגים עיקריים. BA, למשל, איכותי בצלילים הגבוהים. סוג המכונה "דינמי" מוצלח יותר דווקא בצלילים הנמוכים. באוזניות איכותיות במיוחד יהיו מספר דרייברים.

רגישות האוזניות – נתון חשוב במיוחד, הנמדד בדציבלים לכל מיליוואט. כל מה שבאזור 100 נחשב מצוין. גם 70-80 עדיין יספק רמת רגישות נעימה וטובה.

טווח קליטה – אוזניות טלוויזיה מיועדות לצפייה במרחק סביר. אם ברשותכם סלון גדול במיוחד, או שתכננתם לצפות בטלוויזיה מחלל מרוחק, דעו שטווח הקליטה מוגבל. טווח של 7-9 מטר אמור להספיק לרובם המוחלט של הרוכשים. כמובן שאם רכשתם אוזניות אלחוטיות, לא תיאלצו להתמודד עם החישובים הללו.

זמן האזנה – מדובר באוזניות אלחוטיות הדורשות הטענה. אוזניות פשוטות וזולות עשויות לגרום לכם צורך להטעין אותן לעיתים קרובות, כשלא תוכלו לצפות ללא הטענה למשך יותר משעות בודדות. חפשו אוזניות בעלות יכולת צפייה של 6-8 שעות לפחות.

רמת THD – עוד נתון בעל משמעות לא מבוטלת, המעיד על הסיכוי לחוות עיוותי צליל. ככל ששיעור ה-THD נמוך יותר, הסיכוי לחוות עיוותים צורמים קטן יותר. חפשו אוזניות עם רמה של 0.3-0.4 לכל היותר.

כל הדגמים במקום אחד

חברת PURE ACOUSTICS הפופולרית מציעה אוזניות טלוויזיה איכותיות במיוחד, בדגם PW-996, המאפשר 12-14 שעות צפייה או האזנה ברצף! זאת ועוד, הדגם כולל מיקרופון מובנה, יציאת USB, כניסת AUX סטנדרטית המאפשרת חיבור לנגנים, מכשירים סלולריים ועוד. לאוזניות המרשימות והיפות נורת LED לחיווי על חיבור בלוטות' ועל רמת טעינה מלאה. הן מגיעות עם שנה אחריות, ונמכרות במחיר של כ- 430 ₪.

דגם פופולרי נוסף של אוזניות איכותיות הוא זה של חברת לקסוס, ואשר גאוותו הגדולה היא היותו בעל טכנולוגיית אינפרה-אדום המאפשרת עד 15 שעות צפייה או האזנה! הקליטה האלחוטית מתאפשרת עד מרחק 7 מטר, ואיכות השמע הכללית מעולה.

צריכים ייעוץ רגע לפני הקנייה? צרו קשר עם המומחים של סיריוס אלקטרוניקה.