אחריות לשנה למזמינים באתר

אוזניות בלוטוס

11 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

11 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

בשביל אוזניות אלחוטיות באיכות סוף הדרך הגעתם למקום הנכון. סיריוס אלקטרוניקה עשתה בשבילכם את העבודה וריכזה עבורכם רשימה ארוכה של מכשירים שמתאימים לדרכים המיוחדים שלכם. לטובת אלו שרוצים את המידע על תכולת הקטלוג באופן קצר וקולע ריכזנו פה את המידע העיקרי על המוצרים בתצוגה.

5 מותגים של אוזניות בלוטוס אלחוטיות שישחררו אתכם לזוז בחופשיות

יש סיבה שהמציאו מכשירי Bluetooth, ואין צורך להסביר את זה לכל מי שחי באוטוסטרדה של העולם המודרני שמצריכה אותנו כל הזמן לזוז ולשנות מקום. סיריוס מסדרת לכם את החיים עם כמה מוצרים יפיפיים שישחררו אתכם והכבלים והשלשלאות של טכנולוגיה חוטית מיושנת. בקטלוג תמצאו מוצר של חברת מרשל (Lexus) המעולה - אוזניות בלוטוס עם מיקרופון, או אוזנייה עם דיבורית, למי שמתרוצץ במשרד או בבית וצריך לדבר בטלפון או בסקייפ תוך כדי תנועה. למהירים מבינינו מוצעות בקטלוג מוצרים לריצה של חברת לקסוס (Lexus) ולשחיינים מבינינו... כן אמרתי שחיינים, יש לנו אוזניות בלוטוס עמידות במים של חברת MTT, שאיתן תוכלו גם מתחת למים להקשיב למוזיקה או לקולות של לווייתנים :). מי שמחובר לחדשות בוריד ישמח לגלות שיש לנו בשבילו גם אוזניות רדיו, כך שאין צורך יותר להתנתק לעולם.

כל המוצרים של סיריוס ניתנים לרכישה בקלות וביעילות דרך האתר או בדרך הישנה והטובה דרך החנות לשנו בשוהם, הגיע הזמן להתחדש במשהו לא?