אחריות לשנה למזמינים באתר

אוזניות בלוטוס

אוזניות בלוטוס

אוזניות בלוטוס

40 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

40 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

5 מותגים של אוזניות בלוטוס אלחוטיות שישחררו אתכם לזוז בחופשיות

בשביל אוזניות אלחוטיות באיכות סוף הדרך הגעתם למקום הנכון. סיריוס אלקטרוניקה עשתה בשבילכם את העבודה, וריכזה עבורכם רשימה ארוכה של אוזניות בלוטוס לצרכים שלכם. לטובת אלו שרוצים את המידע על תכולת הקטלוג באופן קצר וקולע, ריכזנו פה את המידע העיקרי על המוצרים בתצוגה.

יש סיבה שהמציאו מכשירי Bluetooth, ואין צורך להסביר את זה לכל מי שחי באוטוסטרדה של העולם המודרני שמצריכה אותנו כל הזמן לזוז ולשנות מקום. סיריוס מסדרת לכם את החיים עם כמה מוצרים יפיפיים שישחררו אתכם והכבלים והשלשלאות של טכנולוגיה חוטית מיושנת.

בקטלוג תמצאו מוצר של חברת מרשל (Lexus) המעולה - אוזניות בלוטוס עם מיקרופון, או אוזנייה עם דיבורית, למי שמתרוצץ במשרד או בבית וצריך לדבר בטלפון או בסקייפ תוך כדי תנועה. למהירים מבינינו מוצעות בקטלוג מוצרים לריצה של חברת לקסוס (Lexus) ולשחיינים בינינו (כן, אמרתי שחיינים), יש לנו אוזניות בלוטוס עמידות במים של חברת MTT, שאיתן תוכלו גם מתחת למים להקשיב למוזיקה או לקולות של לווייתנים :)

מי שמחובר לחדשות בווריד ישמח לגלות שיש לנו בשבילו גם אוזניות רדיו בלוטוס, כך שאין צורך יותר להתנתק לעולם.

כל המוצרים של סיריוס ניתנים לרכישה בקלות וביעילות דרך האתר או בדרך הישנה והטובה דרך החנות לשנו בשוהם, הגיע הזמן להתחדש במשהו לא?