אחריות לשנה למזמינים באתר

אוזניות גיימינג

אוזניות גיימינג

אוזניות גיימינג

40 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

40 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

אוזניות גיימינג - לא משחק ילדים

אחד השדרוגים הטכנולוגיים המשמעותיים ביותר של השנים האחרונות מגיע מתחום האוזניות, או אם נרצה להיות מדויקים יותר – אוזניות גיימינג. אם גם אתם מבינים שאיכות הסאונד היא חלק בלתי נפרד מחוויית משחקי המחשב, הישארו וגלו כל מה שצריך על האוזניות ששינו את פני המשחק.

מה זה בכלל אוזניות לגיימרים?

אוזניות גיימינג נכנסו לעולמנו בעקבות השימוש הגובר במשחקי מחשב, פלייסטיישן וכדומה. משחקים וקונסולות משחקים אשר פוטנציאל איכות הסאונד מהם גבוה מכפי שהיה אי פעם. מדובר באוזניות אטומות-אוזן (כלומר, לא כפתורי שמיעה הנכנסים לתוך האוזן עצמה), אשר רובן ככולן באיכות גבוהה. כמובן שניתן להשתמש בהם גם לשימושים יום יומיים, לרבות האזנה למוסיקה ואף ניהול שיחות טלפון.

מה חשוב לבדוק לפני הרכישה?

ישנם מספר פרמטרים המבדילים בין אוזניות באיכות גבוהה לכאלו שיספקו לכם איכויות בינוניות. הנה כמה מהמרכזיים שבהם:

גודל הדרייבר – זהו המרכיב אשר, הלכה למעשה, מפיק את הצליל. גודל הדרייבר נמדד במילימטר תחת הכלל הפשוט: כמה שיותר גדול – יותר טוב. 35-40 מ"מ נחשבים טובים מאוד, 45 ומעלה יביאו לכם ביצועים מעולם אחר.

רגישות הרמקולים – נמדדת בדציבלים למילי וואט (DB/MW). ככל שיותר גבוה, איכות השמע תהיה גבוהה יותר. נתונים של 90-100 ומעלה ינפיקו לכם צליל מעולה.

טווח התדרים – הטווח המקסימלי של האוזן האנושית הינו בין 20 HZ לבין 20 KH. חפשו אוזניות בעלות טווח קרוב לכך. שימו לב – טווח גבוה יותר הינו חסר משמעות, שכן האוזן לא באמת מסוגלת להבחין בין 20 לבין יותר מכך.

THD – נתון המעיד על עיוותי צרימת קול בתדרים הגבוהים. באוזניות איכותיות תמצאו THD סביב 1%, בעוד בכאלו באיכות בינונית יעמוד הנתון על 0.1-0.2 ואף למטה מכך.

גם נתונים הקשורים לכבל האוזניות ולתקע שלהן משפיעים על האיכות הכללית שלהם. אורך הכבל הסטנדרטי הוא 1-1.5 מטר. יותר מכך – מצוין. כבל שטוח עדיף על כבל עגול (נוטה פחות להסתבך עם עצמו) ותקע האוזניות הסטנדרטי הוא 3.5 מ"מ (יותר מכך – מקצועי ואיכותי). כמובן שתמיד ניתן לבחור באוזניות אלחוטיות, ולהימנע מכל העיסוק באורכי כבלים.

הקשר בין המחיר לאיכות

אמנם גם בתחום זה של אוזניות גיימינג ישנם מותגים יותר מוכרים, ולכן יותר יקרים. אך באופן כמעט גורף, ניתן לומר שיש קשר הדוק בין מחיר האוזניות לאיכות שלהן. מחיר אוזניות לגיימרים מתחיל ב-100 ₪ (ואפילו פחות) ויכול להגיע ליותר מאלף ₪! מרבית הדגמים שמחירם 200-300 ₪ יספקו חוויה טובה עבור מרבית המשתמשים.

אוזניות במחיר של 700 ₪ ומעלה מעניקות כבר חוויה מקצועית של ממש, נטולת רעשים וצרימות, באיכות גבוהה במיוחד. המותגים הבולטים בתחום אוזניות לגיימרים הם HP הענקית, MARVO החזקה, SADES, MARSHALL ועוד. מרבית האוזניות מגיעות עם אחריות לשנה.

אז אם כבר משחקים, שיהיה כמו שצריך! אוזניות גיימרים – חוויה בסאונד מעולם אחר. תיהנו!