אחריות לשנה למזמינים באתר

רמקולים לגינה

רמקולים לגינה

רמקולים לגינה

13 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

13 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

רמקולים לגינה או לחצר הם רמקולים אשר מיועדים לשימוש מחוץ לבית ועמידים בפני מים. בין אם מדובר בהאזנה למוזיקה בגינה או בחצר הבית, ומאפשרים חוויית האזנה גם במקומות בהם תנאי מזג האוויר אינם תמיד אופטימליים.

כאמור, בשונה מסוגי רמקולים אחרים, רמקולים לגינה מצוידים במיגון כנגד לחות ונגד מים, כך שניתן להציב אותם בקרבת בריכות שחיה למשל. הם עמידים בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים כך שחום גבוה או קור לא יכולים להשפיע לרעה על איכות הצליל או להסב נזק (בשונה מרמקולים רגילים שימוקמו באותו מקום).

הרמקולים לגינה שלנו עמידים גם בפני נזקי שמש, וניתן לעשות בהם שימוש בחצר הבית מבלי לחשוש ממצב של בלאי מהיר. תוכלו למקם אותם בגינה, במרפסת, על פרגולה – ובכל מקום מחוץ לבית.

פרמטרים חשובים שכדאי לבדוק בעת בחירת רמקולים לגינה הם כמובן איכות הצליל, עיצוב הרמקולים (על מנת שישתלבו בצורה אסתטית באזור בו הם ימוקמו), עמידות למים ועוד.
מגוון הרמקולים לגינה הוא רחב, ולכן מומלץ שלא להתפשר על איכות הסאונד או על העמידות של הרמקולים בתנאי מזג אוויר משתנים. אנו נשמח לסייע לכם לבחור את הרמקולים המותאמים בדיוק לצורך שלכם.

סיריוס אלקטרוניקה הוא היבואן הרשמי והבלעדי של המותגים המובילים בעולם: ION, Polk Audio,Pure Acoustics, Definitive Technology ועוד. אנו מקפידים לבחור רק את המותגים שמביאים צליל איכותי אל הרמקולים בגינה שלכם.

כאשר אתם מתלבטים בין מספר סוגים של רמקולים לגינה בידקו מהם הפרמטרים החשובים בשבילכם: האם אתם מעדיפים רמקולים שאינם נראים בצורה בולטת ונטמעים בסביבה? איכות הבאסים משמעותית עבורכם? או שדווקא העמידות בתנאים הפיזיים היא הדבר  המשמעותי עבורכם? כאן תוכלו לבחור ולמצוא את הרמקולים לגינה העדיפים עליכם, ההופכים את השהות מחוץ לבית – לחוויה.