אחריות לשנה למזמינים באתר

אוזניות למחשב

אוזניות למחשב

אוזניות למחשב

35 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

35 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

משתמשים במחשב ואוהבים להאזין למוסיקה? מנהלים שיחות זום רבות במהלך היום יום? הילדים אוהבים משחקי רשת ואתם רוצים להפתיע אותתם עם אוזניות חדשות למחשב? אנחנו כאן כי לאפשר לכם למצוא את מבוקשכם. 

חברות רבות מייצרות אוזניות למחשב כך שהמגוון הוא גדול - עליכם לרכוש את האוזניות שמתאימות לכם בדיוק רב, הן בהתאם לאיכות, הן בהתאם לעיצוב והן בהתאם למחיר. ככל ותשקיעו רגעים ספורים בבחירה ובהכרת האוזניות, כך תצליחו לדייק את הרכישה.

כך תבחרו אוזניות למחשב

משום שהמגוון הוא רב, רבים הולכים לאיבוד ורוכשים אוזניות שלא בהכרח מתאימות לצרכים שלכם. אנחנו כאן כדי לעזור לכם למצוא את האוזניות האולטימטיביות עבורכם. אז איך עושים זאת? בהתאם לפרמטרים הבאים:

  • סוג האוזניות – הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לבדוק עם עצמכם האם אתם מחפשים אוזניות אלחוטיות או חוטיות, האם אתם מבקשים אוזניות שנכנסות אל האוזן או דווקא כאלו שמונחות ומכסות את האוזניים. עוד חשוב להבחין בין אוזניות שנכנסות לאפרכסת לאלו בעלות המבנה המאורך למבנה המוארך לרוב איכות שמע טובה יותר ביחס לאלו שנכנסים אל תוך האפרכסת.

  • משקל האוזניות – סוגיה נוספת שעליכם להבחין בה היא משקל האוזניות, ישנן אוזניות קלות יותר וכבדות יותר. לא לכל אחד פרמטר זה משנה . מי שחשוב לו שהאוזניות יהיו קלות צריך לצמצם את המבחר לאוזניות קלות בלבד. 

  • איכות הצליל – חשוב מאוד להאזין לאוזניות לפני שאתם רוכשים אותם , משום שלהסברים הטכניים לא תמיד יש משמעות. על פי רוב על גבי המפרט הטכני של האוזניות ירשמו הפרמטרים הבאים: דרייברים, THD , רגישות (דציבלים)ההתנגדות ותחום התדרים. שוב, לא מומלץ להסתמך על הפרמטרים הללו וכדאי להאזין לאוזניות ולאיכות שהן מפיקות, זו הדרך הטובה ביותר. 

  • כבל – רוב האוזניות נמכרות עם כבלים באורכים שונים כשהממוצע הוא בין 1-1.5 מטר ובאוזניות מקצועיות יותר האורך מגיע עד 3.5 מטר. במידה ובחרתם לרכוש אוזניות חוטיות, עליכם להבחין בצורך של האוזניות ולהבין האם אורך החוט / הכבל מספק אתכם.

  • מחיר – כמגוון האוזניות כך טווח המחירים. ישנם אוזניות שעלותן היא 20 ₪ אל מול אוזניות שעלותן 1500 ₪. בחנו את המחיר וודאו כי הוא משתלם לכם באופן אישי

  • אחריות – שימו לב כי האוזניות שאותן אתם קונים מגיעות עם אחריות לתקופה מספקת וכמובן מה כוללת האחריות. על פי רוב האחריות תקפה לשנה אך ישנן חברות שמעניקות אחריות ארוכה יותר.

בחירת ורכישת אוזניות, נכון שתתבצע באופן אישי.