אחריות לשנה למזמינים באתר

זרוע למסך מחשב

זרוע למסך מחשב

זרוע למסך מחשב

15 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

15 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

אחד האביזרים אשר תופסים חלק גדול משולחן העבודה הוא מסך המחשב. על מנת לחסוך במקום וליצור סביבת עבודה נוחה ומרווחת תוכלו להתקין זרוע למסך מחשב. הזרוע מאפשרת לא רק פינוי מקום אלא צפיה במסך המחשב באופן נוח לאורך זמן. מומלץ שהזרוע אותה אתם בוחרים תשתלב בצורה אסתטית בחלל העבודה ותאפשר כיוונון של המסך בהתאם לצורך ולזווית בה אתם יושבים.

כדי להתאים את הסוג המדויק של הזרוע למסך המחשב, יש לקחת בחשבון את הגודל של המסך, צורתו ואופן השימוש הנדרש. ניתן להתקין זרוע למסך מחשב, או לעשות שימוש במתקן תליה תלת מפרקי המיועד עבור מסכי מחשב. אם אתם עובדים עם שני מסכי מחשב בו זמנית, ניתן לבחור מתקן המתאים לנשיאה של שני מסכים.

סיריוס אלקטרוניקה הוא היבואן הרשמי והבלעדי של המותגים LEXUS,VOGELS, HAMA, DLX ועוד. אנו בוחרים רק במותגי האלקטרוניקה המובילים, אשר מבטיחים איכות יחד עם התקנה פשוטה ובטיחות בשגרת השימוש.

זרוע למסך מחשב יכולה להתאים עבור מחשבים במשקלים שונים, בהתאם לסוג הזרוע. מרבית הזרועות בנויות בצורה דו מפרקית, כך שהן מבטיחות תזוזה נוחה ופשוטה של מסך המחשב לפי כיוון וזווית ישיבה מול המסך. הן מאפשרות בחירה בין סגנונות עיצוב וגם צבעים שונים. ההרכבה של זרועות עבור מסך המחשב היא יחסית פשוטה, וניתן להתקין אותן על שולחנות עבודה, מדפים או משטחי עבודה אחרים. לפני שאתם בוחרים זרוע למסך מחשב, ודאו את משקלו של מסך המחשב, כמו גם את סוג המשטח עליו אתם מעוניינים להרכיב את הזרוע. אל תתפשרו על איכות הזרוע כמו גם על פשטות ההרכבה שלה והבטיחות בשימוש בה. נשמח לסייע לכם בהתלבטות לגבי הזרוע המתאימה ביותר עבור המסך שלכם, ההעדפה העיצובית ואופי העבודה שלכם.