אחריות לשנה למזמינים באתר

מקרני קול

מקרני קול

מקרני קול

38 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

38 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

מקרני הקול (Soundbar) של סיריוס - חזית הטכנולוגיה החל מ-99 שקל

עולם הסאונד משתנה ומתקדם – ואיתו משתנה גם אופן השימוש שלנו במערכות הקולנוע הביתי. אם בעבר יכולנו להסתפק באיכות שמע בינונית בלבד, היום אנו מורגלים לרמה גבוהה של סאונד ומודעים לרמת ההשפעה שלה על ההנאה שלנו ממוזיקה או מסרטים. כיום, צפיה בסרטים, סדרות או האזנה למוזיקה דורשת סטנדרטים גבוהים של צליל. האפשרויות להאזנה חדה וברורה למוזיקה או לדיאלוג מתוך סרט הן כמעט בלתי מוגבלות ומתקדמות כל הזמן.

שימוש במקרני קול הופך את חוויית השמע למהנה ומדויקת הרבה יותר מבעבר, ומאפשר הפקה של צליל חד וצלול.  אחד הבונוסים המשמעותיים של חוויה זו היא האפשרות הנקיה והפשוטה ליהנות מהסאונד, מבלי להידרש להתקנות מורכבות של מספר רמקולים ואם מדובר על מקרן קול אלחוטי, בכלל תהנו אפס חוטים, כל זאת מבלי להתפשר על האיכות.

בין אם אתם זקוקים למקרן קול דק במיוחד, עוצמתי, לחדר אחד או עבור מספר חדרים בבית – כאן תוכלו למצוא את מקרן הקול הבא שלכם.

אם תעקבו אחרי העמוד בחיפוש אחר מקרן קול מבצע הוא דבר שתמיד תוכלו למצוא וכך להנות ממחירים מיוחדים עם שלל מקני קול.

איך משלבים מקרן קול במערכת קולנוע ביתית?

כל מערכת קולנוע ביתית מתקדמת כיום כוללת שימוש גם במקרן קול (או סאונד בר בלועזית). מקרן קול הוא רמקול אשר בתוכו קיים מגבר פנימי ורמקולים קטנים מובנים.

הרמקולים הנמצאים בתוכו מכוונים למספר כיוונים, ובעת ההפעלה של מקרן קול מתקבלת תחושה של סראונד – צליל היקפי. מדובר בשדרוג משמעותי של חוויית הסאונד, ובהיעדר הצורך להתקין מספר רמקולים היקפיים.

התקנה של מקרן קול מוסיפה לאיכות השמע ומאפשרת הפקת צלילים נקיים ובאסים עמוקים. זוהי למעשה חוויה של סאונד רחב המגיע בצורה מדויקת מכל כיוון בחדר. ניתן לתלות אותו על קיר החדר או על כל רהיט הממוקם מול המאזין. במקרן קול קיים גם בלוטוס מובנה, המאפשר נגישות לחיבור מקרן קול אלחוטי למבחר גדול של מכשירים.

מקרן קול מומלץ - מה חשוב לבדוק?

כשבוחרים מקרן קול מומלץ להתחשב במספר פרמטרים: גובה המקרן ועד כמה נוח ופשוט לתלות אותו בצורה אשר תבטיח סאונד איכותי, מהירות החיבור בין המקרן למכשיר הטלוויזיה, האם ניתן להתאים אישית את רמות הקול, איכות הסאב וופר שלו וכן הלאה. מקרני קול מגיעים בגדלים שונים ויכולים להתאים למגוון צרכים.

במידה ואתם מתלבטים בין מספר סוגים או מותגים של מקרני קול, נשמח לסייע לכם בבחירת מקרן הקול האיכותי אשר עונה על הדרישות הספציפיות שלכם ומאפשר לכם חוויית שמע אופטימלית בכל שימוש.

סיריוס אלקטרוניקה היא היבואן הרשמי והבלעדי של המותגים PURE ACOUSTICS, POLK AUDIO, VOGELS, SAMSUNG, DEFINITIVE TECHNOLOGY ועוד. התפשרות על איכות הסאונד איננה אפשרות עבורנו, ואנו מקפידים לבחור במותגים המתקדמים והאיכותיים ביותר, אשר מביאים לכם סאונד מדויק להנאה מושלמת.

לפני שאתם בוחרים מקרן קול חדש, וודאו לאיזה חדר או מספר חדרים אתם מייעדים אותו, מה המרחב אשר עומד לרשותכם (על מנת לבחור במקרן קול בגודל מתאים) וכמובן לאיזו מטרה הוא עתיד לשמש (האזנה למוזיקה בלבד? צפיה בסרטים? או אולי גם וגם?).

אולי יעניין אתכם גם:

אוזניות אלחוטיות