אחריות לשנה למזמינים באתר

רמקול נייד

רמקול נייד

רמקול נייד

55 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

55 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

חופשי באמת זה רמקול נייד

כשאתם מבלים בבריכה, עוסקים בפעילות ספורטיבית כמו רכיבה על אופניים או פשוט נמצאים בבית - רמקולים ניידים מאפשרים לכם ליהנות מהמוזיקה מכל מקום ובכל מצב. רמקולים ניידים מתחברים באמצעות התקן Bluetooth או Wi-Fi לכל מכשיר שמנגן מוזיקה (מכשיר סלולרי, נגן MP3, טאבלט וכן הלאה), ובאמצעותם ניתן להאזין למוזיקה בכל מקום בו נמצאים ללא צורך בחיבור לחשמל, בצורה ניידת לחלוטין.

מבלי שתיאלצו להזדקק למערכות שמע גדולות ומורכבות, ובאמצעות חיבור פשוט תוכלו לקחת אתכם את הרמקול הנייד כשאתם רוכבים על אופניים או אפילו כשאתם בחדר האמבטיה. רמקולים ניידים מסוגים שונים כוללים גם עמדת עגינה למכשיר הסלולרי, הגנה מפני מים ובנוסף גם תאורה.

רמקולים ניידים נבדלים זה מזה בתכונות שונות כגון אופן ההטענה, התאמה או אי התאמה למים והאם הם בעלי רדיו מובנה. התאמה נכונה תלויה בצרכים ובסוג השימוש שלכם ברמקולים הניידים. גם העיצוב וגודלם של הרמקולים משחקים תפקיד חשוב בבחירה, וניתן לבחור מתוך מגוון עיצובים חדשניים או בסגנון "רטרו" בהתאם לשימוש הרצוי. כמו כן קיימים רמקולים ניידים המכילים אלמנטים ייחודיים כמו צילום סלפי, תאורה לקריוקי ועוד.

מה מומלץ לדעת בבחירת רמקול נייד?

כשבוחרים רמקול נייד מומלץ להיצמד למספר גורמים עיקריים, ובהם סוללה חזקה העמידה לאורך זמן, מהירות ופשטות הצימוד להתקן הבלוטות', החומר ממנו הם עשויים צריך להיות עמיד (ומותאם למים במידת הצורך), הפעלה פשוטה ולא מסורבלת, טווח שמע רחב וכמובן סאונד איכותי.

סיריוס אלקטרוניקה הוא היבואן הרשמי והבלעדי של המותגים המובילים בעולם: Polk Audio, Marvo, ION, Marshall, Pure Acoustics, Lexus ועוד. אנו מקפידים לבחור רק את המותגים האיכותיים ביותר, שמביאים סאונד מדויק לכל מקום אליו תיקחו את הרמקול הנייד שלכם.

בהתלבטות בין מגוון סוגי הרמקולים הניידים והאפשרויות השונות שהם מציעים, נשמח להתאים עבורכם את הרמקולים הניידים האופטימליים עבורכם.