אחריות לשנה למזמינים באתר

רמקולים למסעדות ובתי עסק

רמקולים למסעדות ובתי עסק

רמקולים למסעדות ובתי עסק

27 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

27 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

לקטגוריה הראשית של רמקולים לחצו כאן

למערכת סאונד למסעדות: תנו למוזיקה לקדם לכם את העסק

כבר מזמן לא סוד שמערכות מוזיקה לעסק יכולים להיות כל ההבדל בין מקום שנעים לשבת בו לבין מקום שלא מייצר כל רושם במקרה הטוב או גורם לך לשים ידיים על האוזניים ולעוות את הפנים. מהסיבה הזו הפכו מערכות אלה להשקעה בסיסית ביותר בעסק. חישבו על הרושם החזק שקולו של אדם עושה עליכם כבר ברגע הראשון של המפגש, איכות הקול ויציבות הקול מעצבים את דעתכם עליו בשבריר שנייה, כך גם במסעדה, בבר או באולם אירועים, הסאונד של העסק מייצר רושם מהיר וחזק. לא כדאי לדאוג שיהיה רושם טוב?

הוצאה על סאונד היא בעצם השקעה באווירה

צליל איכותי מייצר אוירה טובה ויכול להעלות את משך השהייה של לקוחות במקום. עניין זה מהותי במיוחד כשזה מגיע למקומות שבהם המוזיקה עומדת במרכז העניינים. מועדון ריקודים, דנס-בר או מועדון קריוקי, הם רק כמה דוגמאות למוסדות כאלה. כל המרכיבים של מערכת סאונד מקצועית תורמים את חלקם לאיכות הקול, אבל שום רכיב לא יוכל לשפר את איכותו של מקור מוזיקה באיכות ירודה. לכן, לפני שמתעדפים רכיב כזה או אחר לקראת רכישה, חובה לוודא שמתנגנת מוזיקה באיכות טובה, ולא משנה אם הנגן הוא לפ-טופ, אי-פד, טלפון נייד או פטפון.

המרכיבים הבסיסיים של מערכת סאונד לבתי עסק

1) מיקסר - מיקסרים (ראו קטלוג) קובעים את אורך הגל שישמיעו הרמקולים ומאפשרים התאמה, גם עדינה ביותר, לסוג המוזיקה המושמעת. כך ניתן יהיה להתאים את התדר למוזיקת בס נמוכה ועוצמתית או למוזיקה אקוסטית עדינה וחרישית. אם תרצו המיקסר הוא המפק והרמקולים הם החיילים, הוא פוקד והם מבצעים.
2) רסיבר - בלי הרכיב הזה לא ניתן יהיה להגביר את המוזיקה מעבר לרמה מסויימת. רסיברים (ראו קטלוג) מעצימים את האות החשמלי שמגיע מהלפ-טוב והמיקסר ומגבירים אותו כך שהרמקולים יוכלו למצות את פוטנציאל הווליום שלהם. ללא רכיב זה יש סיכוי סביר שהמערכת לא תוכל להתגבר על רעש הקבל במסעדה והמוזיק הלא תוכל למלא את תפקידה. רמקולים.
3) רמקולים - תפקידם כמובן להפיק את הצליל. לרשותכם למעלה קטלוג מלא במוצרים איכותיים, קטנים וגדולים, רצפתיים ומדפיים, גלויים ונסתרים, בהתאם לצרכים במיוחדים לכם, תשמחו, הגעתם למקום הנכון.

סיריוס הוקמה כדי לתת לכם מענה בכל תחום האלקטרוניקה, אם הגעתם לכאן אין צורך להמשיך הלאה, יש פה הכול דפדפו הקטלוגים ותמצאו בדיוק את מה שאתם צריכים!