אחריות לשנה למזמינים באתר

רמקולים ריצפתיים

רמקולים ריצפתיים

רמקולים ריצפתיים

55 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

55 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

רמקולים אשר ממוקמים באופן בו הבסיס שלהם צמוד לרצפת החדר, נקראים רמקולים רצפתיים. גובהם הממוצע של רמקולים מסוג זה נע בין מטר ועד מטר וחצי. בדרך כלל, רמקול רצפתי מפיק בסים חזקים יותר מסוגים אחרים של רמקולים כדוגמת רמקולים מדפיים.

רמקולים רצפתיים יתאימו במיוחד עבור מי שאוהבים להרגיש כאילו הם בהופעת מוזיקה חיה. לרמקולים אלה יש סאונד דומיננטי והם מעניקים חוויית שמע עוצמתית. הם יכולים לשמש להאזנה למוזיקה, אך גם כחלק חשוב ממערכת קולנוע ביתי שלמה.

בחירה בין מגוון סוגי רמקולים רצפתיים עשויה להיות מורכבת. בהחלטה איזה רמקול רצפתי כדאי לבחור יש מספר פרמטרים חשובים שרצוי להתייחס אליהם: איכות הצליל, אפשרויות החיבור השונות וכמובן – לאיזו מטרה ישמשו אותנו הרמקולים הרצפתיים. איכות הצליל של הרמקול תלויה במבנה הייחודי שלו ולנתוניו הטכניים: סוג תיבת הרמקול, מספר הדרייברים, ההספק ועוד. במידה והרמקולים הרצפתיים מיועדים להיות חלק ממערכת קולנוע ביתי, חשוב לבחור ברמקולים בעלי תכונות מתאימות שישתלבו היטב במערכת. נשמח לסייע ולהתאים עבורכם את הרמקולים הרצפתיים שיענו על הצרכים הספציפיים שלכם.

סיריוס אלקטרוניקה הוא היבואן הרשמי והבלעדי של רמקולים רצפתיים מהמותגים המובילים בעולם: Polk Audio, ION, Elac, Pure Acoustics, Cerwin Vega, Definitive Technology ועוד. אנו מקפידים לבחור רק במותגים האיכותיים ביותר אשר מביאים סאונד מדויק וחד היישר אל הרמקול הרצפתי שלכם.

רמקולים רצפתיים איכותיים מאפשרים חווית סאונד אמיתית, ולכן מוטב שלא תתפשרו על איכות השמע וכמו כן גם על העיצוב שלהם. הרמקולים תופסים חלק משמעותי בנראות של החדר, היות והם משמשים כרהיט לכל דבר, והם יכולים לשדרג את עיצוב החלל בו הם נמצאים.