אחריות לשנה למזמינים באתר

רמקולים לגיימינג

4 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

4 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

רמקולים לגיימינג 

רמקולים הם נדבך משמעותי במהלך המשחק שלכם. אם אתם עומדים בפני רכישה או זקוקים לעצה אנחנו כאן. מאות הדגמים שמוצעים למכירה מעמידים את השחקנים בבלבול וחוסר מוצא. ישנם רמקולים שניתן לרכוש בכמה עשרות שקלים, אחרים בכמה מאות שקלים ואף יותר. מחיר הרמקולים משתנה הן בהתאם לאיכות השמע, הן בהתאם לעיצוב להרכב ולתצורה. כדי להגיע לרגע בו אתם רוכשים רמקולים שעונים על דרישותיכם, כדאי שתכירו את הפרמטרים שיעזרו לכם לבצע רכישה נבונה של רמקולים לגיימינג.

כך תבחרו רמקולים 

גיימינג הוא עולם מופלא אך כדי להצליח להשתלב בו ולהיות מובילים, יש להצטייד בהתאם, החל ממקלדת ייחודית, עכבר, רמקולים ועוד. בחירת הרמקולים צריכה להתבצע בהתאמה מושלמת לקריטריונים הבאים:

  • תצורת הרמקולים – בעבר הסתפקנו בשני רמקולים בסיסיים, אך עם הצפת המשחקים ברשת והעובדה ששחקנים הופכים לגיימרים מקצועיים, גברו דרישות הרמקולים ומכאלו שהשמיעו את מערכת ההפעלה, התעורר הצורך באיכות גבוהה יותר.  ניתן לרכוש את הרמקולים המסורתיים, זוג רמקולים וסאב וופר וכאשר מדובר בגיימרים, נכון לרכוש הרכב המכיל 4 רמקולים (מינימום) ועוד סאב-וופר – כך אפשר להשיג שמיעה היקפית.

  • עוצמת הקול שמפיקים הרמקולים – חשוב להתאים את הרמקול לחלל – ככל שהחלל גדול יותר, חשוב לרכוש רמקולים עם הספק גבוה יותר ולהיפך.

  • איכות הצלילים – האיכות משתנה מרמקול אחד לרמקול אחר וככל שמדובר בשחקני רשת, חשוב ליהנות מאיכות צלילים גבוהה ככל האפשר, רק כך ההנאה תהיה מושלמת ועוצמתית. איכות הצלילים תיקבע על ידי האזנה שלכם לצלילים המופקים מהרמקול. בדקו את טווח התדרים ואת ה- SNR יחס אות לרעש.

  • הבקרה והשליטה ברמקולים – ברמקולים שונים ישנן מערכות שליטה ובקרה שונות החל מכפתור בודד השולט בכיבוי והדלקה בלבד, דרך שליטה בעוצמת הסאונד באיזון ועוד. שימו לב כי ישנו שוני גם במיקום הכפתורים

  • אופן החיבור למחשב – ישנם רמקולים בעלי חיבור מסורתי אך עם התפתחות הטכנולוגית ישנם רמקולים בעלי חיבור USB ואף חיבורים אלחוטיים המאפשרים שמיעה איכותית מבלי להתברבר עם כבלים.

  • המחיר – כמו כל דבר בחיי, גם הרמקולים מגיעים בטווח נרחב של מחירים, החל מכמה עשרות שקלים ועד אלפי שקלים. אין ספר כי הרמקולים הפשוטים פחות מתאימים (אם בכלל) לגיימרים ועל כן יש לקחת בחשבון השקעה מעט יותר גדולה. 

  • האחריות – רמקולים לרוב מגיעים עם שנת אחריות.

ככל שתשקיעו יותר בבחירת הרמקולים כמו גם בהשקעה הכספית, כך מובטחת לכם הנאה מרובה יותר במהלך המשחקים אותם אתם / או ילדכם מנהלים ברשת.