אחריות לשנה למזמינים באתר

בידורית

בידורית

בידורית

60 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

60 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

בידוריות - לקחת איתכם את המוזיקה האהובה עליכם

דרך נוספת לקחת אתכם את המוזיקה והחוויה לכל מקום ולכל אירוע היא באמצעות בידורית.

בידוריות משלבות בתוכן רמקולים, מערכת הגברה, נגינת מוזיקה ואלמנטים נוספים – בתוך מערכת שמע ניידת. ניתן לעשות שימוש בבידורית באירועים מחוץ לבית, באירועים שונים, לנגינת קריוקי, כחלק ממופעי בידור והפעלות ימי הולדת וכמו כן גם לטקסים, הרצאות, סיורים וכן הלאה.

היתרון בבידוריות הוא הפרקטיות. הן מציעות מגוון שימושים ואפשרות לנייד אותן ממקום למקום בקלות. בחירה בבידורית איכותית לכל שימוש רצוי צריכה לקחת בחשבון שיקולים של ייעוד השימוש (האם היא מיועדת עבור קריוקי, עבור הרצאה או לאירוע אחר?), החיבורים שהבידורית מציעה (לאילו נגני שמע ואביזרים נוספים ניתן לחבר אותה) וכמובן איכות השמע.

אחד מהצרכים הבולטים בשימוש בבידוריות הוא עבור מסיבות קריוקי, ולכן כדאי לבחור בבידורית המותאמת לכך. בידורית כזו תכלול מלבד מיקרופון נלווה גם תאורה מותאמת לקריוקי, ותאפשר נשיאה קלה שלה ממקום למקום, כמו גם אחסון נוח ופשוט.

בידוריות איכותיות המציעות חוויית שמע איכותית יכולות לשרת אתכם לשנים ארוכות ולשימושים מגוונים, לכן כדאי להשקיע בבחירה המותאמת בדיוק עבור הצרכים שלכם. פרמטרים נוספים אשר עשויים להיות רלוונטיים הם: האם לבידורית יש מסך? האם היא כוללת שלט רחוק? מה מידת השליטה שלכם בסאונד?(האם יש אפשרות להנמכת המוזיקה באופן אוטומטי כאשר מישהו מדבר במיקרופון?) ומה כוללים כפתורי השליטה הנמצאים בה? כל אלה תלויים בשימוש הספציפי בבידורית ומהווים שיקול חשוב בבחירה של בידורית מסוימת על פני אחת אחרת.

סיריוס אלקטרוניקה הוא היבואן הרשמי והבלעדי של בידוריות מתוצרת המותגים המובילים בעולם: Dome, ION ,Pure Acoustics, Lexus ועוד. אנו מקפידים לבחור רק במותגים האיכותיים ביותר, המציעים חוויית סאונד בכל שימוש בבידוריות. נשמח לסייע בבחירת הבידורית הבאה שלכם.