אחריות לשנה למזמינים באתר

בידורית קריוקי

בידורית קריוקי

בידורית קריוקי

46 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

46 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

מערכות בידורית קריוקי לילדים ומבוגרים

אם אתם מתכננים מסיבה בבית או אירוע גדול שבו תרצו להשמיע מוזיקה וגם לשיר – אתם זקוקים לבידורית קריוקי. כדי להפיק את המיטב ולרכוש בידורית אשר מותאמת להשמעת קריוקי, חשוב לבחור בבידורית העונה על הצרכים הספציפיים של נגינת קריוקי.

בידורית קריוקי מאפשרת חיבור באמצעות בלוטוס למכשירים סלולריים, ובאופן פשוט ניתן לשמוע כך מוזיקה ולשיר, זאת על ידי מיקרופון קריוקי נלווה.

בין ההיצע המגוון של בידוריות המיועדות לקריוקי, חשוב מאוד למצוא את הבידורית אשר מתאימה בדיוק לצורך שלכם. בדקו האם אתם זקוקים לבידורית קריוקי באופן קבוע, מה החיבור הדרוש לכם ומה מידת הניידות שלה, כדי להפיק ממנה את הטוב ביותר. יתכן ותרצו להוסיף אביזרים נוספים שיגוונו ויעשירו את החוויה.

הבידוריות נבדלות זו מזו במספר פרמטרים

 וביניהם:

  • אופן ואיכות החיבור
  • אפשרויות השמע שהיא מציעה
  • אופן ההתאמה של הסאונד
  • חוזקה של הסוללה וסוג הסוללה
  • וכמובן פרמטרים נוספים.
  • גם האפשרות של תאורה על הבידורית, אשר מותאמת לצלילים המופקים ממנה היא משהו שלא קיים בכל בידורית קריוקי.

כמו כן, ניתן לעשות שימוש בבידורית שלא למטרות קריוקי: עבור הרצאות, הדרכות וכן הלאה. השוני הוא כמובן ביכולת של בידורית קריוקי להתחבר בצורה אופטימלית למערכת שמע ולהפיק סאונד מצוין וגם חוויה של מסיבת קריוקי.

ניידות היא חלק חשוב מכל בידורית

 אם אתם מתכוונים לקחת את הבידורית ממקום למקום, כמובן חשובה מאוד מידת הניידות שלה והאם אתם מסוגלים לשאת אותה בקלות. במידה ואתם מתכננים ערב קריוקי ארוך ללא אפשרות לחיבור לחשמל, איכותה של הסוללה תשחק תפקיד חשוב בבחירה, ועליכם לבחור סוללה איכותית שתחזיק מעמד לאורך זמן. ניתן לרכוש בידורית קריוקי ולצרף אליה בנפרד עוד מיקרופונים, כאשר כיום מרבית הבידוריות מגיעות גם עם מיקרופון אחד או שניים.

מתלבטים לגבי דגם או מותג של בידורית לילדים או מבוגרים?

נשמח לסייע לכם בבחירה מתוך מגוון סוגי רחב של בידוריות קריוקי, כדי שתוכלו למצוא את הבידורית האיכותית והמתאימה ביותר עבורכם.

סיריוס אלקטרוניקה היא היבואן הרשמי והבלעדי של המותגים ION, PURE ACOUSTICS ועוד. אנו מקפידים לבחור את המותגים המובילים והאיכותיים ביותר, אשר מבטיחים לכם סאונד מדויק לחווית קריוקי מושלמת.

יש לכם כבר בידורית קריוקי שאתם עושים בה שימוש ומעוניינים לשדרג אותה? כאן תוכלו למצוא גם אביזרים נלווים לבידורית, על מנת ליצור את חויית הקריוקי האולטימטיבית: מיקרופון קריוקי דינמי ועוצמתי, מיקסר איכותי ועוד אביזרים שיהפכו כל מסיבת קריוקי לאירוע מוזיקלי מהנה.