אחריות לשנה למזמינים באתר

POLK

POLK

POLK

77 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

77 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

Polk Audio

אודות Polk Audio

מאז היווסדותה של חברת פולק אודיו ב- 1972, המטרה העיקרית שלה היא ייצור רמקולים באיכות גבוהה, עם צלילים מעולים ונגישים לכל אחד. התשוקה האמיתית של POLK טמונה בעיצוב ובבנייה של פתרונות צליל איכותיים ומדוייקים במיוחד.

הנדסה ועיצוב שמשפיעים על הקול
החברה הוקמה על ידי מאט פולק וצוות מדענים חובבי רוק מאוניברסיטת ג'ונס הופקינס, ומאז הטביעה חותם משמעותי בעולם האודיו; חותם חי ונושם עד ימינו. מה שהתחיל כפרויקט קטן במוסך בעיר בולטימור בארצות הברית, הפך עד מהרה לארגון חובק עולם המקדיש את כל מרצו למציאת פתרונות אודיו חדשניים הנמצאים בחזית הטכנולוגיה.

החל מהמוחות ההנדסיים המבריקים שמכתיבים את טכנולוגיות האודיו של החברה, וכלה בעינם המקצועית של מעצבי החברה המקפידים על ה- Look & Feel של כל מוצר - שתי האסכולות פועלות במשולב ומניעות את תכנון, פיתוח וייצור המוצרים הטובים ביותר בתחום.

החברה ידועה בעיקר הודות לרמקולים מתוצרתה המיועדים לבית ולרכב, כולם בעיצובים ייחודיים למותג. כמו כן לחברה יש גם קו מוצרים אלחוטיים הכולל אוזניות אלחוטיות בעיצובים מרהיבים. חוויית השמע האיכותית של מוצרי פולק אודיו היא תוצאה של ידע, ניסיון ומומחיות בני עשרות שנים. כל מה שנותר לכם לעשות הוא להתרווח על הספה בסלון או על המיטה בחדר, וליהנות מצלילים חדים ונקיים המועברים באפקטיביות בכל חלל החדר.

מעבדות המחקר והפיתוח של פולק אודיו מבטיחות איכות ללא פשרות, הודות לפיצ'רים מתקדמים שהפכו לפטנט בזכות עצמם:

Dynamic Balance - משפר את איכות הצליל על ידי צמצום התהודה.
SDA - מפיק צלילי סראונד איכותיים על ידי הריסת כל צליל נגדי בתוך הרמקול.
Power Port - עיצוב גיאומטרי חדשני המגביר את צלילי הבס ללא עיוות.
Cascade Crossover - טכנולוגיה חדשנית המפזרת את הצליל באופן אחיד בחלל החדר.
Voice Adjust - פיצ'ר ששולט בעוצמת הקול כאשר יש דיאלוגים במהלך ההקרנה.

פולק אודיו - תהיו בטוחים שתשמעו הקול.