אחריות לשנה למזמינים באתר

רמקולים אלחוטיים

רמקולים אלחוטיים

רמקולים אלחוטיים

11 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

11 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

האזנה למוזיקה מכל מקום ובכל זמן – באמצעות רמקולים אלחוטיים, ללא צורך בחיבור לכבלים מכל סוג ועל ידי חיבור מהיר. הרמקול האלחוטי מתחבר לכל מכשיר שמאפשר נגינת מוזיקה (נגני MP3, מכשירים סלולאריים, טאבלטים ועוד) באמצעות חיבור Bluetooth או Wi-Fi.

מבלי שתידרשו לעשות לשימוש במערכות שמע גדולות, ועל ידי צימוד פשוט וקל, תוכלו לקחת אתכם את הרמקול האלחוטי לכל פעילות ספורטיבית כמו רכיבה על אופניים, לבילוי מחוץ לבית וגם בתוך חדרי הבית. רמקולים אלחוטיים מדגמים שונים מכילים עמדת עגינה עבור  מכשירים סלולריים, הגנה מפני רטיבות ואף אמצעי תאורה שונים. רמקולים אלחוטיים נבדלים אחד מהשני בתכונות כמו: דרך ההטענה, עמידות או אי עמידות לרטיבות והאם קיים בהם רדיו מובנה. התאמה נכונה של רמקול אלחוטי תלויה בדרישות ובאופי השימוש באותם רמקולים. כמו כן, העיצוב והגודל של רמקולים אלחוטיים משחקים תפקיד חשוב בהחלטה, וקיימת אפשרות  לבחור מתוך מגוון רחב של עיצובים בהתאם לשימוש הרצוי. כמו כן קיימים רמקולים אלחוטיים אשר מכילים אלמנטים ייחודיים כמו אפשרות לצילום סלפי, תאורת קריוקי וכן הלאה.

הפרמטרים המנחים בעת בחירת רמקולים אלחוטיים כוללים סוללה חזקה העמידה לאורך זמן, מהירות ופשטות הצימוד להתקן Bluetooth, החומר ממנו הם עשויים והעמידות שלו (ומותאם למים במידת הצורך), הפעלה פשוטה ולא מורכבת, טווח שמע רחב וכמו כן סאונד איכותי.

סיריוס אלקטרוניקה הוא היבואן הרשמי והבלעדי של מותגי הרמקולים האלחוטיים המובילים בעולם: Polk Audio, Marvo, ION, Marshall ,Pure Acoustics,Lexus ועוד. אנו מקפידים לבחור רק במותגים האיכותיים ביותר אשר מביאים את הסאונד המדויק לכל מקום אליו תיקחו את הרמקול האלחוטי שלכם. 

בהתלבטות בין מגוון סוגי הרמקולים האלחוטיים, נשמח לסייע ולהתאים את הרמקולים האלחוטיים האופטימליים עבורכם אשר על הדרישות הייחודיות שלכם, מבלי להתפשר על איכות הסאונד.