אחריות לשנה למזמינים באתר

רסיברים

רסיברים

רסיברים

22 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

22 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

מה זה בעצם רסיבר?

רסיבר קולנוע ביתי מנתב אותות וידיאו נכנסים מתיבת הכבלים, נגן Blu-ray ומכשירים אחרים אל הטלוויזיה. במקביל, הוא מכוון את הסאונד לרמקולים. הרסיבר מספק מעבר בין מקורות אודיו ווידאו ומפרש אותו הקובעים כיצד לחלק את הסאונד בין רמקולים היקפיים. בין קדמיים, אחוריים וימין ושמאל, לפי מה שנקבע בהקלטה באולפן. רסיברים גם משמשים תפקיד בעיבוד האותות החשמליים מאופן שמשפר את איכות הקול והתמונה.

מה ההבדל בין מגבר לרסיבר?

באופן עקרוני, רסיברים הם מגברים, עם תכונות נוספות. מגבר הוא פשוט מאוד קופסה שמקבלת אותות שמע חשמליים, מגבירה אותם ושולחת אותם חזרה החוצה. אין אפשרות לשנות את המקור, נפח, איקוולייזר או כל דבר אחר. רסיבר, לעומת זאת, עושה את כל מה שמגבר עושה, אבל מגיע עם ממשק שיודע לנהל את האותות.

מהם רסיברים טובים ואיך לזהות אותם?

התשובה הפשוטה היא פשוט "צליל טוב". זה הגורם הקובע בסופו של דבר – כדאי לבצע בדיקות האזנה נרחבת לפני בחירת הרסיבר. במציאות לא באמת תוכלו להשקיע את הזמן כדי לשבת ולהשוות את איכות הקול בין המוצרים השונים, במיוחד כשקונים אצלנו באינטרנט. לכן אנחנו ממליצים לעיין במפרט הטכני, שיכול לספק מושג מספיק טוב לגבי איכות הצליל. אפשר תמיד להגיע אלינו לחנות ולראות את המוצרים בעין, אבל אנחנו מקפידים להחזיק רק את המוצרים האיכותיים ביותר, כך שעם סיריוס קשה לפספס.

למה לשים לב כשקונים רסיברים

סראונד מתחיל עם רסיבר עבור רמקולים לקולנוע ביתי. רסיבר עם חמישה ערוצים הוא המוצר הבסיסי. דגמים עם שבעה, תשעה או אחד עשר ערוצים תומכים מערכות קול מתקדמות כגון Dolby Atmos ו- DTS X. יש להקפיד לקנות מקלט עם מספיק ערוצים וכוח בשביל כל רכיבי האודיו / וידאו שלכם. אם בכוונתכם לרכוש טלוויזיה חדשה, מומלץ לחפש מקלט התומך ב- 4K ו- HDR. יש גם רסיברים שמספקים משדר/מקלט אלחוטי באמצעות בלוטוס או Wi-Fi בדומה למוצרים אחרים של סיריוס כמו אוזניות בלוטוס או רמקולים בלוטוס.