אחריות לשנה למזמינים באתר

רמקול בלוטוס

רמקול בלוטוס

רמקול בלוטוס

69 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

69 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

מה חדש בעולם של רמקולים בלוטוס?

או... אז טוב ששאלתם. רמקול בלוטוס כבר יש לכולם, אבל בזמן האחרון התחילו החברות המובילות להעלות מדרגה ולהתרכז בדברים שחשובים למשתמשים, מעבר למובן מאליו (שאין כבל). תנו הצצה על רשימת המוצרים למעלה ובטח תשימו לב למשהו שונה, המשהו הזה הוא שהרמקולים מאוד מסוגננים. יש לנו בסיריוס פריטים צבעוניים, עם כל מיני דוגמאות שוות, שיכניסו חיים לחדר. נגמרה התקופה של מוצרים חיוורים בשחור שולם נראים אותו דבר. למשוגעים מביניכם (בקטע טוב) אנחנו מציעים אפילו רמקול נייד עם תאורת דיסקו! כן, זה רציני, החיים נהיו יותר מעניינים בבת אחת. בסיריוס אנחנו לא אוהבים שיש מבחר, אז יש בקטלוג גם לא מעט מוצרים יפים ואלגנטיים בסגנון של פעם.

רמקולים בסגנון קלאסי

אוהבים את הרמקולים שהיו עד עכשיו? לא הזנחנו אתכם. בקטלוג שפע מוצרים ששומרים על סטייל עדין ואלגנטי בצבעים סולידיים, כמיטב המסורת. זה שזה כמו פעם לא אומר שלא הושקעה בהם מחשבה ועבודה, הסגנון הוא עדין וחלק, ומלא בפרטים קטנים שעוד תמשיכו לגלות גם שנה אחרי שהתחדשתם במוצר.

ברשימה תמצאו הרבה מאוד דגמים שונים, שיתאימו לצרכים המיוחדים שלכם. פריטים קטנים שקל להסתובב איתם, פריטים גדולים עם סאב-וופר לבית, רק בלי המטרד של הכבל. ערכות בידור עם מיקרופון כלול, פריטים ניידים גדולים לאירועים, יחידות שקועות לקיר, ואפילו שעוני רדיו יש לנו.

חברים, הגעתם למקום הנכון! בסיריוס תמצאו רמקול בלוטוס שמתאים לכם במותגים מובילים, כמו פיור אקוסטיק, מרשל, לקסוס ואלאק (Elac) הגרמנית. אז תתחדשו, זה מגיע לכם.