אחריות לשנה למזמינים באתר

סאב וופר

סאב וופר

סאב וופר

34 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

34 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

האזנה למוזיקה אלקטרונית או צפיה בסרט אקשן – דורשות מאיתנו להגביר את הבאס!

סאב וופרים הם סוג של רמקולים אשר מיועדים להשמיע צלילים בתדר נמוך ובעוצמה גבוהה. בשונה משאר האלמנטים ברמקול, סאב וופרים מתמקדים בהפקת צלילים נמוכים מאוד.

סאב וופרים באים לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר בהאזנה למוזיקה אלקטרונית, או כחלק ממערכות קולנוע ביתי, בהן הם מעניקים עוצמה ונפח לאפקטים קוליים כדוגמת פיצוצים ועוד. סאב וופרים הם חלק חשוב וחיוני בחווית השמע הכוללת. רמקולים מסוגים שונים, מתקשים בהפקת התדרים הנמוכים ובבאס ולכן תוספת של סאב וופר חשובה ביותר כאשר מדובר על שימוש במערכת קולנוע ביתי.

מה צריך לבדוק בעת קניה של סאב וופר?

סאב וופרים נבדלים זה מזה במספר היבטים שונים: העוצמה שלהם (עד כמה הבאס שלהם עמוק?), האם הקונוס שלהם הוא רצפתי או צידי (המייצר סאונד באס שונה בהתאם), גודלו והתאמתו של הסאב וופר לחלל החדר ועוד.

בבחירה בין מספר דגמים של סאב וופרים, כדאי לבדוק מראש מה הפרמטרים החשובים עבורכם: המיקום של סאב וופר בחלל החדר (האם דרוש לכם סאב וופר שקוע?), הייעוד של סאב וופרים עבורכם (למערכת קולנוע ביתי או עבור האזנה למוזיקה?), עד כמה חזק הוא צריך להיות (האם כלול בו מגבר פנימי?). כאן תוכלו לקבל החלטה בנוגע לבחירת סאב וופרים המתאימים בדיוק לדרישות שלכם.

סיריוס אלקטרוניקה הוא היבואן הרשמי והבלעדי של המותגים המובילים בעולם: Polk Audio, Pure Acoustics, Elac, Definitive Technology, DLS, Avinity, Cerwin Vega  ועוד. אנו מקפידים לבחור רק במותגים אשר מביאים את הסאונד האיכותי ביותר, לסאונד באס לא פחות ממעולה.

כדי לקבל חווית שמע אולטימטיבית ומיצוי הפוטנציאל של מערכת הקולנוע הביתי שלכם, מומלץ לבחור בסאב וופר איכותי אשר ישמש אתכם לאורך זמן ובהנאה רבה. אנו נשמח לסייע לכם בכל התלבטות בנוגע לסוג הספציפי של הסאב וופר לו אתם זקוקים.