אחריות לשנה למזמינים באתר

VOGELS

VOGELS

VOGELS

72 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

72 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

אודות החברה
חברת וגלס מייצרת רעיונות חדשים ויוצרת משמעות חדשה לאורח חיים ושגרת העבודה. בתי עסק ולקוחות פרטיים ברחבי העולם משתמשים במגוון רחב של מתקני התלייה והתמיכה של וגלס כדי לשפר את חווית השמיעה, הצפייה והחוויה הקולנועית. חברת וגלס מציעה פתרונות תלייה מתקדמים ל: מסכים דקים מסוג LED/LCD/PLASMA, טאבלטים, ציוד אודיו, ציוד וידאו ופרוז'קטורים. שימושיות במוצרי וגלס רחבה ביותר, החל מחדרי אירוח, חדרי שינה ומטבח וכלה בשדות תעופה גדולים, קניונים, מסעדות, מגרשי כדורגל ובתי חולים.

החברה מטמיעה חדשנות ויצירתיות ופועלת באופן תמידי בפיתוח טכנולוגיה שתענה לצרכים של היום. ב- 1973 החברה קדמה לאחרות בשוק וייצרה את מתקן התלייה הראשון לרמקולים! לזכותה של החברה אינספור פרסים על מוצרים שהפכו את חיינו לנוחים וקלים יותר. רק לאחרונה החברה זכתה בפורום עולמי בפרס יוקרתי בעיצוב המוצר: iF Product Design Award.   מוצרי וגלס יחד עם החדשנות והאיכות, מביאים עמם נוחות ועיצוב המשרים מראה אסתטי ויוקרתי לכל מקום שיותקנו. מתקני תלייה של וגלס מעניקים פתרון מושלם לתליית מסכים דקים מסוג LCD/LED/PLASMA , לציוד אודיו ווידאו ולמוצרי תאורה בכל מקום אפשרי!

לאחרונה חברת וגלס יצאה עם מספר מוצרים אקסקלוסיביים. למשל, מתקני תלייה מסדרת THIN שמתאימה למסכים אולטרה דקים של ימנו. מתקני תלייה אלו יוצרים בקרב המתבונן תחושה כי המסך דבוק לקיר. מוצר אחר השולל מהפכה בתחום הטאבלטים הינו מערכת "רינגו" החדשה. המערכת מאפשרת קיבוע מכשירי הטאבלט לכל משטח ברכב! וכמובן מוצר חדשני אחר, זרוע המתחברת  לתקרה ומסוגלת לשאת כמעט כל יישום אפשרי. אנו מזמינים אותכם לגלות את עולם הוגלס ולהתרשם מהרעיונות ומחדשנות של החברה. גלו בעצמכם את היצירתיות והעיצוב של מתקני תלייה ותמיכה היוצרים אקוסטיקה מצוינת, צפייה יוצאת מן הכלל וחווייתית במיוחד ועוד.