אחריות לשנה למזמינים באתר

זרוע לטלויזיה

זרוע לטלויזיה

זרוע לטלויזיה

54 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

54 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

חוויית צפייה מושלמת ויציבה עם זרוע טלוויזיה

חוויה מושלמת של צפייה בתוכניות ובסרטים בבית, מתחילה מבחירה איכותית של זרועות לטלויזיה. מכיוון שמדובר במוצר המיועד לשאת את הטלויזיה על הקיר, עליו להיות חזק ועמיד – אך גם לאפשר התקנה נוחה ופשוטה. כאן תוכלו למצוא את הזרוע שמתאימה בדיוק לסוג ודגם הטלוויזיה שברשותכם.

התקנת זרועות לטלויזיה מסוגים שונים, מאפשרת צפייה בטלויזיה כאשר היא תלויה על הקיר ולא מונחת על שידה. המשמעות היא חיסכון במקום וגם מראה מעוצב ונקי יותר של החדר. כמו כן, תליית טלויזיה מאפשרת נוחות מקסימלית בזמן הצפיה בה. בין אם מדובר בתליה של המכשיר בסלון או בחדר השינה, חשוב מאוד לעשות זאת בצורה נכונה על ידי תליה של המכשיר על זרוע יציבה וחזקה.

בבחירה בין סוגי הזרועות השונים כדאי לקחת בחשבון מספר פרמטרים משמעותיים כמו: האם קיימת אפשרות לכוון את גובה המסך לפי העדפה אישית, האם קיימת אבטחה מספקת מפני נפילה, נוחות ההתקנה והתאמה לסוג הקיר המסוים.

סיריוס אלקטרוניקה הוא היבואן הרשמי והבלעדי של המותגים LEXUS, HAMA, VOGELS ועוד. אנו מקפידים לבחור רק במותגים האיכותיים ביותר, המבטיחים התקנה פשוטה של זרועות לטלויזיה מבלי להתפשר על בטיחות בשימוש.

קיימים סוגים שונים של זרועות לתליית טלויזיות, חלקן גם זרועות אוניברסליות המתאימות למגוון סוגים של מכשירים, כמו גם לסוג המסך אותו אתם מעוניינים לתלות. אחד החידושים המעניינים בתחום הוא זרועות בעלי אפשרות התקנה של אלמנטים נוספים כגון רמקולים או ממירים על אותה הזרוע.

הבחירה של הזרוע לטלוויזיה צריכה להיעשות בהתאם לסוג הקיר עליו אתם מתכוונים לתלות את המכשיר. חשוב להקפיד ולוודא שהזרוע מתאימה לגודלה של הטלויזיה ואופן השימוש הצפוי. במידה ויש לכם התלבטות לגבי דגם מסוים או פונקציות מסוימות שחשובות לכם, נשמח לסייע לכם בבחירה.