אחריות לשנה למזמינים באתר

ELAC

ELAC

ELAC

93 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

93 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

אודות החברה

להנות מהמוסיקה: אבטחה ואתגר בו זמנית. חברת אילק היא חברה גרמנית  מעיר קיל ומבין החברות המוצלחות בתחום תעשייה אלקטרונית ביתית. חברת אילק היא מבין החברות המעטות היוצרת מוצרים אקוסטיים. החברה עומדת בסטנדרטים בינלאומיים גבוהים ומספקת את מיטב הטכנולוגיות בצליל ובעיצוב. חברת אילק נוסדה ב - 1926. כבר אז זכתה להצלחה רבה  ועסקה במחקרים, פיתוח וייצור מכשירים הידרו-אקוסטיים לספינות תת-ימיות. זה נמשך עד 1945. אחרי מלחמת העולם השנייה התשוקה למוסיקה נולדה ופריצת דרך ראשונה של אילק הייתה עם טייפ PW1. נמכרו מעל 4 מיליון יחידות בכל העולם! ב - 1957 אילק שוב יצאה עם פטנט פורץ דרך, מתמר (קלטן) עם מגנטים נעים, אשר קולט תנודות מכניות מכלי מיתר וממיר אותם לאותות חשמליים. ב - 1984 החברה ייצרה סדרת רמקולים.

כיום חברת אילק מומחית בולטת בייצור רמקולים. לקוחות החברה הם אוהבי מוסיקה ואודיו והדבר העיקרי בשבילם זה איכות הטכנולוגיה האקוסטית. חברת אילק הרוויחה את המוניטין שלה ביושר. אין הרבה חברות שמפתחות ומייצרות מוצרים אקוסטיים וקיבלו על כך הוקרה עולמית במדיה ועיתונות. בחברה רמת האוטומציה הגבוהה ביותר, מה שמאפשר ייצור זהה של איכות במוצרים ב – 100%! כדי להבטיח את איכות מוצריה היא מעסיקה את מיטב המהנדסים ועומדת בסטנדרטיים מכאניים ואלקטרוניים גבוהים. הרמקולים שלה הם ייחודיים ולחברה ניסיון רב בייצורם. חדשנות ואיכות הם המפתח להצלחתה של החברה. צמיחת החברה מלווה בשיפור טכנולוגי מתמיד. מחקרים אינטנסיביים באקוסטיקה של הצליל ופיתוח תוכנה מיוחדת לעיצוב הרמקולים מספקים את האיכות הגבוהה ביותר לצליל. השגת המושלמות בעיצוב הרמקולים, טכניקות ייצור ייחודיות ויישום טכנולוגיות ממירות שהמציאה חברה עצמה, הקפדה על איכות גבוהה וסביבת עבודה מתאימה, מספקים מוצרים ברמת איכות הגבוהה ביותר והופכים את הרמקולים של אילק לבין הטובים ביותר.

להבדיל ממתחריה חברת אילק מייצרת כמעט את כל חלקי הרמקולים בעצמה. כל חלק עובר בדיקה קפדנית על ידי מכשירים מיוחדים המיועדים לכך ואיכות החלקים עומדת בסטנדרט הכי גבוה. חברת אילק עוסקת במחקרים כל הזמן וזה הבסיס למהפכה בפועל מכוונת חדשנות. החברה מייצרת מגוון רחב של גדלים  למגוון מוצרים רחב, בכמויות קטנות או המוניות. חברת אילק היא מומחית לייצור רמקולים. לאחר ההרכבה, כל רמקול עובר בדיקה לפני שליחתו לנקודת יעד. כל תוצאות הבדיקות נשמרות במאגר מידע במערכת החברה לצורך גישה עתידית. אחת הטכנולוגיות הפורצות דרך של אילק זה צליל בלתי נראה המשולב בתוך המיטות שיזוף, בקירות פלנטריום, לוחות בקרה במטוס. חברת אילק היא מבין היצרניות הבודדות  בעולם העובדות עם מדד ה- DNL טכנולוגיה חדשנית, המשקלל את משך הרעש, עוצמתו ותדירותו של הצליל ברמקולים. חברת אילק מעל 75 שנים קיימת בשוק ונחשבת לאחת החברות המתקדמות והמוצלחות בתחומה. חברת אילק קוראת תיגר למתחריה על איכות והחברה שואפת להתרחב בשווקים הבינלאומיים.