אחריות לשנה למזמינים באתר

רמקולים שקועים

רמקולים שקועים

רמקולים שקועים

35 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

35 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

האזנה למוזיקה בבית או שימוש במערכת קולנוע ביתי, דורשת התאמה ובחירה של רמקולים שיספקו את החוויה האולטימטיבית. רמקולים סמויים מהווים פתרון נהדר, במיוחד כאשר ההיבט העיצובי מצטרף והופך לאחד הפרמטרים המשמעותיים בבחירת מערכת הרמקולים.

מה מיוחד ברמקולים שקועים?

רמקולים שקועים, כשמם כן הם, הם רמקולים שרק החזית שלהם חשופה והם מותקנים בתקרה או בגומחה בקיר. היתרון הגדול בהתקנת רמקולים שקועים הוא בשילוב שלהם בצורה אסתטית בחדר, זאת משום שהם לא תופסים חלק מאסיבי בחלל הבית. רמקולים שקועים מיועדים עבור מי שמעוניינים באיכות סאונד טובה וחשוב להם שהרמקולים ישתלבו בעיצוב של חדרי הבית. המראה אשר מתקבל לאחר התקנת רמקולים שקועים הוא מראה פשוט מבחינה עיצובית אך מאוד אלגנטי. רמקולים אלה כאמור אינם בולטים כלפי חוץ.

מה חשוב לבדוק כאשר בוחרים רמקולים שקועים?

בבחירה של רמקולים שקועים כדאי לקחת בחשבון את הצורה ואת הצבע שלהם, במטרה שהם יתאימו לחלל הבית בצורה הרמונית. מלבד זאת, כדאי להתייחס לפרמטרים נוספים אשר רלוונטים לרכישת רמקולים: איכות הסאונד, חיבורים ואביזרים נלווים. הייעוד של הרמקולים השקועים גם הוא שיקול משמעותי בבחירה (האם הם יהיו חלק ממערכת קולנוע ביתי? האם רק להאזנה למוזיקה? וכן הלאה). ישנם גם רמקולים שקועים אשר מותאמים במיוחד להתקנה בחדרי אמבטיה, והם בנויים כך שלא יינזקו בתנאי הלחות של החדר.

סיריוס אלקטרוניקה הוא היבואן הרשמי והבלעדי של המותגים המובילים בעולם: Polk Audio ,Pure Acoustics, Elac, Ceratec, Definitive Technology ועוד. אנו מקפידים על בחירה במותגים האיכותיים ביותר, המספקים חווית שמע אופטימלית ברמקולים השקועים.

נשמח לסייע לכם בבחירת רמקולים שקועים המותאמים בדיוק לצורך. אל תתפשרו על איכותם של הרמקולים על מנת שיוכלו לשמש אתכם לאורך זמן.