אחריות לשנה למזמינים באתר

אוזניות לריצה

אוזניות לריצה

אוזניות לריצה

24 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

24 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

אוזניות ריצה קלות, מעוצבות ונוחות לשימוש

אחת הפעילויות שסוחפת זה שנים את האוכלוסייה הישראלית היא הריצה. ספורט הריצה הצליח לסחוף מאות אלפי ישראלים ולהפוך את עם ישראל למעט בריא וספורטיבי יותר ומהו אותו מכשיר לו זקוקים על מנת להבטיח ריצה מהנה ואפקטיבית? בדיוק! אוזניות ריצה.

כשאתם רצים ורוצים גם ליהנות מהמוזיקה האהובה עליכם - המוזיקה שנותנת לכם את הדרייב להמשיך ולרוץ - רוב הסיכויים שלא תרצו להסתבך עם אוזניות גדולות, כבדות ומסורבלות. אוזניות ריצה הן מוצר ייעודי לספורטאים ולאנשים שמתמידים בפעילות גופנית, והן בדרך כלל קטנות ונכנסות לתוך האוזן בנוחות מרבית.

תחום הקמעונות של אוזניות ריצה הוא בעל פערי המחיר (והאיכות) הגבוהים ביותר שיש. אוזניות החל מ-10 שקלים ועד 1,500 ₪ ויותר! אז לפני תחילת החיפושים אחר האוזניות המושלמות, עליכם לשאול את עצמכם כמה כסף אתם מוכנים להשקיע, והאם איכות ההאזנה חשובה לכם.

את אוזניות הריצה ניתן לחלק למספר קטגוריות:

צורת האוזניות – מרבית אוזניות לריצה הן אוזניות "כפתור", כלומר רמקול זעיר אשר נכנס לאוזניים עצמן (נקראות גם IN-EAR). צורה נפוצה נוספת היא אוזניות העורף (מן קשת הפוכה בצורת האות ח' המתלבשת על העורף לשיפור היציבות). ישנן גם אוזניות מלאות (כאלו העוטפות את האוזניים במלואן), אך הן נחשבות פחות פופולריות בתחום הספורט והריצה, בשל אטימת החמצן שהן יוצרות באוזניים ולפיכך הזעה מוגברת באזור זה.

חוטיות / אלחוטיות – המגמה כיום היא להימנע מהסרבול של חוטי האוזנייה, אם כי אוזניות אלחוטיות יקרות יותר (למרות שמחירן ירד משמעותית בשנים האחרונות). מצד שני, עדיין ישנו קהל רצים נאמן ששומר חסד נעורים לאוזניות החוטיות. רובם טוענים שאיכות השמע דרכן טובה יותר. מומלץ לנסות את הצורות השונות ואת הימצאות או היעדר החוט באופן עצמאי, שכן נוחות השימוש שונה מאדם לאדם.

דברים שחשוב לבדוק לפני רכישה

כדי שלא תגיעו לחנות או לאתר המוכרים אוזניות ולא תדעו מה לבדוק, ערכנו עבורכם אלמנטים שטוב לדעת לפני רכישת אוזניות לריצה:

איכות השמיעה – ישנם נתונים רבים המבדילים בין רמות איכות השמיעה של האוזניות, ביניהם סוג הדרייבר, גודל הדרייבר, רמת THD ועוד, אבל הכי כדאי פשוט לנסות את האוזניות ולשמוע האם הצליל חד, נטול צרימות למיניהן ובאופן כללי, מספק חוויה נעימה.

נוחות הריצה – חשוב לשים לב למשקל האוזנייה, לאופן שבו ניתן להחליף שירים, להגביר ולהנמיך ולבצע פעולות נוספות במהלך ריצה, וכמה הן יציבות על האוזניים שלכם.

זמן פעולה ללא טעינה – לא תמיד זוכרים להטעין, וזה די מבאס שבאמצע הריצה שלמה ארצי מפסיק לשיר בגלל סוללה לא טעונה. חפשו אוזניות ריצה בעלות טווח שמיעה של 5-7 שעות ומעלה.

מחיר – אוזניות הן מוצר שעלול לאבד ולהתקלקל לעיתים. לכן לא כדאי לשבור תכניות חיסכון כדי לרכוש אוזניות ריצה (אלא אם איכות השמיעה ממש חשובה לכם ואתם עומדים להשתמש באוזניות לעיתים קרובות). דגמי הביניים בטווח המחיר של 150-400 ₪ יספקו לכם כמעט תמיד חוויה איכותית וטובה.

אחריות – אל תתפשרו על אוזניות ללא אחריות (למעט אוזניות ריצה פשוטות וזולות). אחריות סטנדרטית הינה לתקופה של שנה.


זקוקים לסיוע בבחירת האוזניות המתאימות לכם לריצה?
סיריוס אלקטרוניקה היא היבואנית והמשווקת הבלעדית של מגוון מותגי אוזניות לריצה, ובהם Lexus, Koss, Polk Audio ורבים נוספים. פנו אלינו ונשמח לסייע בבחירת האוזניות המתאימות לכם.