אחריות לשנה למזמינים באתר

רמקולים מוגברים

רמקולים מוגברים

רמקולים מוגברים

28 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

28 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

רמקולים מוגברים (בעלי מגבר פנימי)

קיימים סוגים רבים של רמקולים: רמקולים שהם חלק ממערכת קולנוע ביתי, רמקולים להפעלות ולאירועים ואף כאלה העמידים בפני מים ותנאי מזג אוויר קיצוניים ומותאמים להתקנה בחצר הבית. סוג נוסף של רמקולים הוא רמקולים מוגברים.

רמקולים מוגברים הם רמקולים אשר משלבים בתוכם גם מגבר פנימי (ומכאן שמם). תכונה זו מאפשרת לרמקול לפעול באופן עצמאי מבלי להזדקק למגבר חיצוני. הרמקולים המוגברים נדרשים להתחבר למקור חשמל כדי לפעול, בשונה מרמקולים שאינם מוגברים. כמו כן ניתן לחבר לרמקולים המוגברים גם מיקרופון ואביזרים נוספים.

השימוש ברמקולים מוגברים נעשה באופנים שונים: באמצעות מיקרופונים (אלה רמקולים המיועדים לשירה או להדרכה ודיבור), רמקולים שהם חלק מבידורית ניידת, רמקולים מוגברים המיועדים לחדרי הרצאות, רמקולים המתחברים למכשירים סלולארים וכן הלאה. מגוון השימושים הוא רחב, ולכן בבחירה שלכם ברמקול מוגבר כזה או אחר בדקו בדיוק לאיזו מטרה דרוש לכם הרמקול. אנו נשמח לעזור בתהליך ולהתאים לכם מתוך מבחר הרמקולים המוגברים שלנו את המוצר אשר עונה בדיוק על הצרכים הייחודיים שלכם.

סיריוס אלקטרוניקה הוא היבואן הרשמי והבלעדי של המותגים ION, Pure Acoustics, Lexus, Polk Audio, Elac, Dome, Marshall ועוד. אנו מקפידים לבחור אך ורק במותגים בינלאומיים, אשר מספקים חוויית שמע מצוינת כחלק משימוש מהנה ברמקולים מוגברים.

במידה ואתם מתלבטים בבחירה בין מספר דגמים של רמקולים מוגברים, בידקו מהם הפרמטרים המהותיים עבורכם: האם אתם זקוקים לרמקולים מוגברים כחלק ממערכת של קריוקי? אתם מחפשים רמקולים שיעבירו את הקול שלכם בצורה חלקה בעת הרצאה או הדרכה בשטח? ואולי אתם מעוניינים ברמקול מוגבר להאזנה ולהשמעה של מוזיקה? כאן תוכלו לבחור ולמצוא רמקולים מוגברים העדיפים עליכם, בלי להתפשר על איכותם הפיזית כמו גם על איכות הסאונד.