אחריות לשנה למזמינים באתר

מקלדת גיימינג

מקלדת גיימינג

מקלדת גיימינג

42 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

42 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

גם אתם רוצים לדעת מה מיוחד במקלדת גיימינג? כינסנו את כל המידע החשוב ביותר אודות מקלדת זו. קחו בחשבון כי על אף העובדה שהמקלדת נקראת גיימינג, היא פרקטית לא רק עבור שחקני הרשת, אלא גם עבור מי שמחפש נוחות מקסימאלית. 

אם המקלדת מיועדת למשחקי רשת, קחו בחשבון שהיא זו שתגרום להבדל שבין ניצחון להפסד. ככל שתשקיעו במקלדת טובה יותר, כך הסיכוי שלכם להכות את המתמודד שמולכם גבוהה יותר ולהיפך. ללא מקלדת טובה (ובטח אם למתחרה שלכם יש מקלדת טובה יותר משלכם), אין זה משנה כמה טובים תהיו במשחק, יהיה לכם קשה (עד בלתי אפשרי) לנצח.

מקלדות גיימינג לשחקנים מנצחים 

מקלדות גיימינג מאפשרות למשתמשים בהן להגיע לנוחות מקסימאלית בין אם מדובר במהלך יום עבודה שגרתי ובין אם מדובר במהלך משחקי רשת מגוונים. אין ספק כי מקלדות אלו עולות בכמה רמות על מקלדות משרדיות סטנדרטיות. מקלדת גיימינג מאפשרות למשתמש להיעזר במאפיינים המייחדים אותה ובין היתר המקשים המכאניים, התאורה המרהיבה שהיא מפיצה, היכולת לתכנת את המקשים ועוד

יש שאומרים שהמעבר למקלדת הגיימינג לא מאפשר למשתמש לחזור למקלדות הרגילות והמסורתיות. נוחות המקלדת משפרת באופן משמעותי, הן את רמת הקלדה והן את רמת המשחק.  

חשוב לזכור כי טווח המחירים של המקלדות הוא נרחב- מצד אחד הוא יכול להסתכם בכמה מאות שקלים אך יכול להגיע לכמה אלפי שקלים ועל כן עליכם להגדיר את התקציב הקיים ברשותכם ורק לאחר שתבינו כמה אתם יכולים /רוצים להשקיע, רכשו את המקלדת בהתאם. אתם בהחלט יכולים להסתפק במקלדת גיימינג סבירה, אך אתם גם יכולים להתפנק במקלדת מתקדמת שתשרת אתכם לאורך שנים רבות. 

מעבר לפונקציונאליות של המקלדת כדאי לשים לב לעיצוב שמוסיף לא מעט הוד והדר. מקלדות אלו מעוצבות באופן מרהיב ומרשים ועצם היותן הן מושכות את העין של כל באי ודרי הבית / המשרד. 

תפקוד מקלדות הגיימינג

אחד היתרונות המשמעותיים של מקלדות אלו הוא היכולות שלהן, התפקוד ופרוק הפקודה במהירות ובדיוק מרבי. עוד ישנן מקלדות אשר ניתן באמצעותן להגדיר פרופיל לכל שחקן ולהתאים להם דפוסי אורות שישתלבו איתם במהלך המשחק. מקלדות אחרות מונעות מהשחקן לצאת מהמשחק כשזה קורה בהיסח דעת ובטעות. 

לסיכום מקלדות מתקדמות מאפשרות לכם ליהנות מנוחות ותפקוד מקשים שלא ניתן לאתר במקלדות הרגילות והמסורתיות. ישנן מקלדות גיימינג זולות אל מול יקרות ובהתאם לרמת השחקן. שחקן מתחיל יכול להסתפק במקלדת זולה יחסית ולהתקדם בהתאם להתקדמותו במשחק. 

 

למה בכלל צריך מקלדת גיימינג?

סיריוס שמחה להביא לכם מקלדות מטורפות שאין להן תחליף כשזה מגיע לגיימינג. זה המוצר שייתן לכם את היתרון הקטן, בדרך לניצחון מוחץ על התחרות שלכם. אז מה יש במקלדות מהסוג הזה שמעיף קדימה? 1) מקשים מהירים שלא נתקעים בלחיצה וחוזרים מהר למצבם המקורי כך שלא תבזבזו זמן לחכות למקלדת כדי להקליד פקודות. 2) אורות בילט-אין במקלדת שיאפשרו לכם למשוך הלאה גם לתוך הלילה ובכל תנאי תאורה. 3) מקשי מיקרו שיסדירו לכם קישורים מהירים לפקודות האהובות עליכם, כדי שניתן יהיה להוציא אותן לפועל הכי מהר שאפשר. 4) בקרת שליטה ומקשי מולטימדיה שיתנו לכם גישה נוחה ופרטנית לאלמנטיים הקוליים של המשחק, לעריכת וידאו, לסרט או למוזיקה. 5) נטרול כפתורים מיותרים לממשק Windows שעלולים להילחץ בטעות ולהוציא אתכם מרצף המשחק, חס וחלילה ולעלות לכם בזמן יקר.

עברו על הקטלוג כדי לראות את מגוון המוצרים החזקים מבית Marvo שיש לסיריוס להציע!