אחריות לשנה למזמינים באתר

מתקן תליה לטלוויזיה

מתקן תליה לטלוויזיה

מתקן תליה לטלוויזיה

72 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

72 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

מדוע אתם צריכים מתקן לטלוויזיה שלכם?

חיסכון במקום

היתרון הגדול בשימוש במתקן תליה לטלוויזיה הוא החיסכון המהותי במקום בחדר – בכך שהוא מאפשר לתלות את המכשיר ולא להניח אותו על כוננית. מתקני התליה הקיימים כיום מאפשרים בין היתר הטייה של מסך הטלוויזיה להנאה מושלמת לצפיה בהתאם לזווית הרצויה. גם אם אין ברשותכם את דגם הטלוויזיה המתקדם ביותר, יש לתלות אותה על מתקן תליה חזק ויציב.  

נוחות ובטיחות

נוחות ובטיחות אלו שני דברים המבטיחים שתוכלו לצפות בצורה אופטימלית בטלוויזיה, ולכן כדאי לבחור מתקן תליה לטלוויזיה שיהיה איכותי ומתאים בדיוק למכשיר שלכם. מתקני תליה לטלויזיה מאפשרים לתלות את מכשיר הטלויזיה על הקיר, ועל כן הם חייבים להיות עמידים מאוד וחזקים. לצד זה, כדאי שההתקנה שלהם תהייה פשוטה ככל האפשר מבלי להסב נזק לקיר.

איזה מתקן כדאי לכם לקנות?

סוגי המתקנים הם מגוונים, ובהתלבטות בין דגם אחד לשני קחו בחשבון פרמטרים כדוגמת: אבטחה מספיקה כנגד נפילה של הטלוויזיה, אפשרות לכוון של גובה המסך בהתאם להעדפה, עד כמה נוחה פעולת ההתקנה וכן הלאה.

סיריוס אלקטרוניקה הוא היבואן הרשמי והבלעדי של המותגים LEXUS, HAMA, DLX, VOGELS  ועוד. אנו בוחרים רק במותגים האיכותיים ביותר בתחום, המבטיחים לכם בטיחות יחד עם נוחות בהתקנה ובשימוש.

קיים יותר מסוג אחד של מתקן תליה לטלוויזיה, ולכן כיום ניתן למצוא מתקנים המאפשרים תליה של מספר מסכים מלבד תליה של מסך בודד כמו גם מתקני תליה בעלי מספר מפרקים ליצירת חווית סאונד אחרת. במידה ואתם מתלבטים בבחירה מתוך המבחר הרב, נשמח לסייע לכם להתאים עבורכם את המתקן אשר עונה בדיוק על הצרכים שלכם. בעת רכישת מתקן תליה למכשיר טלוויזיה, חשוב להתאים את המתקן לסוג ולדגם הטלוויזיה כמו גם לגודל שלה. סוג הקיר עליו המתקן יתלה אף הוא משמש פרמטר חשוב בהחלטה.