אחריות לשנה למזמינים באתר

רמקולים

רמקולים

רמקולים

8 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

8 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

יום שישי השחור (black Friday) הוא הכינוי ליום הפותח את תקופת הקניות לקראת חג המולד. ביום זה עסקים ברחבי העולם מעניקים הנחות על מבחר פריטים והוא מתקיים בכל שנה ביום שישי בשבוע הרביעי של נובמבר, ב-2018 יום זה יוצא ב-23.11. המבצעים ביום שישי השחור מגוונים וכך תוכלו לרכוש במחיר מופחת מוצרי אלקטרוניקה ובמיוחד רמקולים

במהלך הבלאק פריידי תמצאו באתר מבצעי רמקולים וכך תוכלו לחסוך כסף רב ולרכוש את הרמקול שיספק לכם את הסאונד המיטבי. בין אם אתם מחפשים רמקול לרכב, לבית, למסיבות או רמקול נייד לטיולים וקמפינג – מבצעי רמקולים בבלאק פריידי זו ההזדמנות שלכם. מי שמתמצא בתחום יודע שניתן לרכוש רמקול במאות שקלים ולקבל חווית שמיעה בהתאם – ומחיר של מוצר מקצועי ואיכותי ממותג מוכר יכול להגיע גם ללמעלה מרבבה.

מוצרים נלווים לרמקול

לאחר שרכשתם את הרמקול בו חשקתם שיקלו לנצל את יום המבצע על מנת להשלים לכם ערכת שמע מושלמת: זיכרו לרכוש את הכבלים הדרושים לכם לחיבור הרמקול ואם ברצונכם לנצל את החדר בצורה מיטבית כדאי לקנות גם מתקן תלייה או זרוע לרמקולים. עוד ניתן לרכוש מיקרופון לצורך חגיגת קריוקי או הנחיה של האירוע המשפחתי הבא, או לקנות אוזניות לפעמים בהם אתם דווקא נאלצים להפסיק את החגיגה ולשמוע לבדכם.