אחריות לשנה למזמינים באתר

אוזניות אלחוטיות - טיפים חשובים לפני קנייה

אוזניות אלחוטיות הן הדבר החם בעולם האוזניות

אוזניות בלוטות' מייתרות את הצורך בחוט המציק הזה שמשתלשל לנו מהאוזניים, והופכות את החוויה להרבה יותר קלילה ונוחה באמצעות טכנולוגיית בלוטות' חדשה.

מי שניסה קצת להאזין בסוג האלחוטי, יודע שמאוד קשה לחזור אחורה.

אם עדיין לא נכנסתם לעומקו של הדור הבא של האוזניות, הגיע הזמן. המאמר הבא יעזור לכם להבין איך לבחור כאלו שיתאימו בדיוק לכם, ומה הם הטיפים הטובים ביותר לרכישה חכמה שתישאר אתכם הרבה זמן.  

אוזניות כפתור מול אוזניות קשת

אחת ההחלטות שצריך לקבל כשרוכשים אוזניות אלחוטיות היא האם אנחנו רוצים אוזניות כפתור קטנות, או אוזניות קשת גדולות.

לרוב מדובר על העדפה אישית של כל אחד ואחת מאיתנו, אבל יש כמה הבדלים שצריך לקחת בחשבון: אוזניות קשת מעניקות לרוב סאונד איכותי יותר מאוזניות בתוך - האוזן, ולרוב גם נוחות יותר וחוסמות רעשים לחלוטין.

מצד שני, אוזניות אלחוטיות קטנות קל לקחת ממקום למקום ולהכניס אפילו לכיס, הן יכולות להיות עמידות למים ונוחות יותר בעת פעילות גופנית.

נסו לחשוב מה הצרכים שלכם ומתי אתם מתכוונים להשתמש באוזניות - אם במשרד תחת המזגן ובמטרה להתרכז, אוזניות קשת יעשו עבודה מצוינת. אם אתם מחפשים אוזניות שיהיו אתכם לאורך כל היום ומחוברות לאוזן פשוטו-כמשמעו, לכו על קטנות.

אוזניות אלחוטיות קשת

מהי המטרה הסודית שלכם?

הסעיף הקודם מוביל אותנו ישירות לסעיף הזה - המטרה שלנו. לפני שאתם בוחרים את האוזניה הבאה שלכם, נסו לחשוב למה אתם צריכים אותה. רק כך תוכלו למצוא זוג שמתאים בדיוק לצרכים שלכם.

כך, למשל, אם אתם מעוניינים באוזניות חדשות על מנת להאזין למוזיקה בעת ריצה, הליכה או פעילות ספורטיבית, אתם זקוקים לדגם קטן, נוח באוזן וחסין זיעה;

לעומת זאת, אם המטרה היא להרחיק את הקולות במשרד ולהקדיש את כל הריכוז לעבודה, כנראה אתם זקוקים לדגם קשת גדול, עם בטריה גדולה וחסימת רעשים;

מצד שלישי, אם אתם זקוקים לאוזניות למטרת עסקים, כאלו שיהיו מחוברות לאוזן שלכם 24/7 ויאפשרו לכם לענות לשיחות בקלות ולהיות מחוברים בכל זמן, לכו על סוג קטן ואיכותי עם פונקציות רבות ובטריה גדולה.

לעומת זאת, אם אתם אנשים מהשורה שרק רוצים לשמוע קצת מוזיקה בדרך מהעבודה ובחזרה ואולי בנסיעות ארוכות, אתם כנראה מחפשים דגם קליל, נוח ואיכותי, אבל לא כזה שישבור את הכיס.

איכות הסוללה והיכולת הגמישה להטעין בכל מקום!

לאוזניות אלחוטיות יש חיסרון משמעותי אחד לעומת האחיות החוטיות שלהן - הן דורשות הטענה.

ברגע שהבטריות נגמרות, כך גם המוזיקה מפסיקה, ואף אחד לא רוצה שהמוזיקה תפסיק... לכן, חשוב להסתכל על איכות הבטריה ומהו רצף השירים שהיא יכולה להחזיק.

אם אתם מהאנשים ששומעים מוזיקה ממש כל היום, אולי כדאי להשקיע באוזניות איכותיות במיוחד, או ללכת על אוזניות חוטיות.

דעו שחלק מהאוזניות האלחוטיות מגיעות עם אפשרות לחבר להן כבל קווי, וכך להפוך אותן לחוטיות.

שימו לב כי "אוזניות אלחוטיות באמת" (TWS), הטרנד החדש והחם ביותר של עולם האוזניות, מגיעות בתוך קופסת הטענה ייעודית.

ברגע שאנחנו לא משתמשים באוזניות, נוכל להכניס אותן לקופסה, שגם שומרת עליהן וגם מטעינה אותן.

פיצ'רים טכנולוגיים נוספים

אוזניות שונות מגיעות עם פיצ'רים שונים, ואתם צריכים להחליט מה אתם רוצים בזוג החדש שלכם ומה עדיף לא להוציא עליו כסף. בין הפיצ'רים המוכרים ביותר תמצאו:

  • ביטול רעשים - מנגנון ביטול רעשים מאפשר לנו להשתיק את העולם שסביבנו. אוזניות שיגיעו עם פיצ'ר כזה בדרך כלל מאפשרות לכם לבחור את רמת ביטול הרעשים, מרמה קלילה ועד ניתוק מוחלט מהעולם. אם אתם רוצים לשכוח מכל מה שקורה בעולם ולהתמסר למוזיקה, אתם זקוקים לפיצ'ר הזה.

  • עוזרת אישית - פיצ'ר נוסף הוא הטמעה של העוזרת האישית - בין אם "אלקסה" של אמזון או "גוגל אסיסטנט" או אפילו עוזרת אחרת לגמרי - באוזניות. 

בלחיצה קלילה על האוזניות תוכלו לבקש מהעוזרת האישית לבצע עבורכם פעולות, כמו להתקשר למישהו, להחליף שיר, לכוון אתכם ליעד מסוים וכדומה.

  • חסינות למים וגשם - אם אתם מתכוונים להשתמש בהן עבור פעילויות ספורטיביות, ריצה וכדומה, חשוב לבחור בכאלו המתאימות לכך. עדיף לבחור בכאלו עם עמידות לגשם, זיעה ומים באופן כללי.

תקציב - יש לכל כיס!

אוזניות אלחוטיות אפשר למצוא בסקאלה מאוד גדולה של מחירים - מכמה עשרות שקלים באתרים סינים ועד כמה מאות ואף מעל אלף שקלים.

כמובן, המחיר מצביע באופן משמעותי על האיכות.

לכולנו יצא לרכוש אוזניות זולות בחנות ולגלות שכעבור מספר ימים אחת מהן כבר לא עובדת.

מצד שני, אם אתם לא זקוקים למוזיקה בורידים שלכם במשך 24 שעות ביממה, גם אין צורך לרכוש את האוזניות היקרות ביותר בשוק.

אוזניות אלחוטיות בכמה מאות שקלים בודדים יעשו כנראה את העבודה. כמו תמיד, עדיף לבחור במותג מוכר ועם מוניטין טוב.

 

עכשיו אחרי ששקלתם את כל הפרמטרים האלו, זה הזמן להסתכל באופציות השונות ולמצוא את הזוג שמתאים בדיוק - אבל בדיוק - לצרכים הייחודיים שלכם! תתחדשו...