אחריות לשנה למזמינים באתר

מקרני קול

מקרני קול

מקרני קול

1 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

1 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

במהלך הבלאק פריידי נציע מבצעי מקרן קול  – פתרון מושלם לקבלת סאונד של מערכת קולנוע ביתית תוך כדי חסכון במקום בחדר. מקרן קול הינו מעין רמקול בודד שמכיל בתוכו עוד מספר רמקולים ומגבר. הרמקולים מכוונים למקומות שונים בחדר וכך שבעת שהצליל מוחזר מהקירות והריהוט נוצרת לשומע חווית שמיעה היקפית.

על אף שמקור חגיגת הצרכנות "בלאק פריידי" שנערכת בכל יום שישי של השבוע הרביעי של נובמבר הוא בעולם הנוצרי (היום הזה מציין את תחילת עונת הקניות לקראת חג המולד) – גם בישראל, כמו בכל העולם, עסקים רבים מציעים הנחות מפליגות במהלך היום הזה. מגוון המבצעים לא מוגבל לתחום אחד ויחד עם התפשטות תופעת החנויות הוירטואליות הנחות ניתנות גם בקניה ברשת.

רכישת מקרן קול בבלאק פריידי

רכישת מקרן קול דווקא ביום המכירות המויחד שלנו בבלאק פריידי כדאית למי שלמרות המבצעים לא רוצה להוציא סכום כסף גבוה על מערכת קולנוע ביתית או שמבחינת חוסר מקום או שיקולים אסתטיים לא מעוניינים להציב כזו בסלון.

טווח המחירים של מקרני קול גדול במיוחד – כשעל המחיר משפיע בעיקר איכות הצליל, אפשרויות כיול המערכת (להיכן "לשלוח" את הצליל מכל רמקול) וכמובן מוניטין המותג.

מאחר שהמחירים משתנים מאוד בין מוצר למוצר כדאי לבדוק את תקופת האחריות הניתנת מהחברה היצרנית ולשקלל גם נתון זה יחד עם המפרט הטכני המתאים לכם.