אחריות לשנה למזמינים באתר

רסיבר אונקיו A/V 7.2 ערוצים בעל חיבור לרשת

רסיבר אונקיו onkyo

רסיבר אונקיו דגם TXT-NR686

עם הגברת אודיו בעל זרם גבוה ודינמית המביאה את הסאונד ההיקפי לרמה קולנועית ברמה הגבוהה ביותר. קבצי קול באיכות DTS:X ו-Dolby Atmos משלימים את החוויה הוויזואלית באיכות 4K HDR דרך חיבור HDMI התומך ב-4K/60 FPS, Dolby Vision, HDR10, HLG ותקן BT. 2020. עם יכולת השבחת הסאונד לתלת מימד מכזה באיכות Dolby Surround ו- DTS Neural:X, תוכלו ליהנות מהסרטים הרגילים שלכם התומכים בסאונד רב-ערוצי כעת עם צליל מרחבי ומקיף.

רסיבר אונקיו עם הגברה עוצמתית במיוחד

הזרימו מוזיקה מהתקנים שונים הנמצאים ברשותכם אל הרסיבר ומכשירים תומכים אחרים דרך Chromecast built-in, DTS Play-Fi או FlareConnect. הרסיבר תומך גם בטכנולוגיות Bluetooth ו-AirPlay. תיהנו משירותי הזרמת התוכן שלכם כמו כן מאודיו ברזולוציה גבוהה דרך חיבור האינטרנט או דרך חיבור USB, כל זאת עם הסאונד הדינמי והאמוציונלי שרק Onkyo יכולים לספק.

תכונות ונקודות עיקריות של רסיבר מקצועי ואיכותי

  • אודיו ברמה קולנועית עם THX Certified Select.
  • תמיכה בפורמט סאונד Dolby Atmos ו-DTS:X ב-5.2.2 ערוצים.
  • הגברה של 165 W לכל ערוץ
  • 7 חיבורי HDMI (1 בקדמת המכשיר*), חיבור Main Out*, חיבור Sub Out בעלי תמיכה ב- 4K/60Hz, HDR10, HLG, Dolby Vision, BT.2020 ו-HDCP 2.2
  • הגברת אודיו דינמית עם יכולת הנעה של רמקולים בעלי עכבה של 4-ohm
  • המרה דיגיטלית-אנלוגית באיכות 32-bit / 384 Khz וסינון VLSC לאיכות סאונד עילאית.
  • תמיכה ב-ChromeCast built-in עם Google Assistant.
  • Wi-Fi בעל שני ערוצים, DTS Play-Fi, AirPlay, Amazon Music, Spotify, TIDAL, Deezer, TuneIn*
  • הזרמת אודיו דרך Flareconnect Multi-room

מעוניינים לשמוע לרכוש רסיבר אונקיו 686 במבצע בלאק נובמבר? כנסו לכאן וקבלו מתנה בשווי 1400 ש״ח

כנסו לכאן להתרשמות מגוון מוצרי אונקיו מבית היבואן הרשמי סיריוס אלקטרוניקה

אונקיו 686 onkyo

מאפיינים נוספים 

אודיו ברמה קולנועית עם THX Certified Select

THX Certified Select מבטיח סאונד בעוצמה גבוהה ובאיכות שאליה אתם רגילים מאולם הקולנוע. בכדי לקבל את אישור THX Certified Select, מגברים חייבים לעבור מבחנים נוקשים המכסים כל אספקט של ביצועי הסאונד שלהם. THX Certified Select מתאים לחדרים בהם מרחק הצפייה הוא כ-3 מטרים ונפחם הוא כ-57 מ"ר.

תמיכה ב- Dolby Atmos, DTS:X ובעל יכולות השבחת סאונד

אודיו מבוסס עצמים מאפשר לכם לנגן סאונד דרך כל רמקול, בצורה כזו שינוע סביב הקהל ויגרום להם להרגיש את הסאונד בצורה המאפיינת את הסאונד של Dolby Atmos ו-DTS:X וב-5.2.2 ערוצים, לחוויה משכנעת. יכולת ההשבחה של DTS Neural:X ו-Dolby Surround משביחה סאונד המגיע מקבצים ישנים והופכת אותם לכאלה בעלי סאונד תלת-מימדי לניגון באמצעות המערכת המתקדמת שברשותכם. שני הפתרונות מציעים תמיכה בפורמטים שונים לפסי קול נפוצים כמו Dolby Digital 5.1, Dolby TrueHD ו-DTS-HD Master Audio, כך שתוכלו ליהנות מסאונד תלת מימדי בין אם מספריית הווידאו שלכם ובין אם דרך שירותי הזרמת תכנים. 

ממשק Onkyo Controller להזרמת אודיו מתקדמת 

Onkyo Controller אוסף את שירותי הזרמת התוכן והזרמת אודיו דרך הרשת תחת ממשק אינטואיטיבי אחד שלטו על המוזיקה והזרימו אותה בכל חלל הבית דרך אפליקציה פשוטה לשימוש.

Chromecast built-in, כעת עם Google Assistant

הזרימו כל מוזיקה מהסמארטפון, לפטופ או מחשב נייח לרמקולים שלכם בקלות. שלטו בנגינה באמצעות האפליקציות המותאמות ל-Chromecast האהובות עליכם דרך iPhone, iPad, סמארטפון Android, לפטופ Windows, Mac או Chromebook. במידה וקיים ברשותכם רמקול התומך ב-Google Assistant, כמו הרמקול החכם Onkyo G3, אתם תוכלו לשלוט ברשימות ההשמעה, לנגן קבצים ולשלוט בנגינה שלהם על ידי קולכם בלבד באמצעות הרסיבר TX-NR686.

מוכנות לשמע DTS Play-Fi Multi-room

DTS Play-Fi מאפשר לכם ליהנות ממוזיקה באיכות גבוהה משירותים מקוונים מחוברים, שרתי מדיה רשתיים וספריית המכשיר שלכם על גבי תקשורת Wi-Fi דרך כל מכשיר תואם ובאמצעות אפליקציית Onkyo המותאמת ל-iPad, iPhone, וסמארטפונים / טאבלטים מבוססי Android. DTS Play-Fi יכול גם לסנכרן את המוזיקה בכל חדר כל בן משפחה יכול להשתמש במכשיר שלו על מנת לשמוע מוזיקה בחדרו או בקבוצת חדרים. DTS Play-Fi מאפשר לכם לבנות בקלות מערכת מקיפה בכלל החדרים שתספק את כל צרכי הבידור שלכם. 

Wi-Fi, AirPlay, Spotify® ו- Bluetooth®

ניתן לבחור להשתמש בערוץ Wi-Fi בתחום של 5 GHz שיבטיח חיבור רציף ויציב במקרים של עומס בתחום של 2.4 GHz. תיהנו מהזרמה חלקה על פני AirPlay, אפליקציית Spotify וכל שירות הזרמת אודיו אחר. 

שירותי הזרמת תכנים ורדיו אינטרנט

Tidal, TuneIn, Deezer ו - Amazon Music מובנים בתוך הממשק, דבר המקל על בחירה ממגוון רחב של מוזיקה ותחנות רדיו באמצעות השלט הרחוק או אפליקציית

 Onkyo music control.

הזרמת אודיו באופן אלחוטי דרך Flare Connect

Flareconnect* משתפת אודיו דרך רשת האינטרנט ומקורות אודיו חיצוניים למכשירים תומכים. תהנו מנגינה חסרת מאמץ של קבצי המוזיקה שלכם בכל חדרי הבית, דרך תקליטורים, שירותי מוזיקה רשתיים ועוד עם מכשירים תומכים. בחירת מוזיקה, ציוות רמקולים ושליטה על הנגינה בכל רחבי הבית מובנית באפליקציית Onkyo Controller.

הערה: מקורות אודיו חיצוניים התומכים ב- FlareConnect עשויים להיות שונים בתלות בדגם. קראו את מפרט ההתקן הספציפי. הורידו את אפליקציית Onkyo מ- App Store או Google Play.

תמיכה ב-4K HDR, BT.2020, 4K/60Hz ו-HDCP 2.2 

שישה חיבורי HDMI הנמצאים בצדו האחורי של המכשיר תומכים בווידאו ברזולוציית 4K ו-HDR בפורמטים הבאים: HDR10, HLG ו-Dolby Vision. כמוכן הם תומכים התקן הווידאו BT.2020 4K, 4K/60Hz ו-HDCP 2.2 לתוכן איכותי. חיבור HDMI בקדמת המכשיר מאפשר חיבור של מצלמות וידאו או קונסולות משחק, כאשר חיבור Sub Out הנמצא בצדו האחורי של המכשיר אידאלי לחיבור מקרן. 

העניקו חיות לסאונד באמצעות הגברת האודיו הדינמית

הגברה בעלת זרם-גבוה מובטחת על ידי הנעה של רמקולים בעלי עכבה של 4-ohm, המהווה את המבחן הקשה ביותר למגבר רב-ערוצי. כוח רב זה משמעו שליטה עילאית לסאונד דינמי ובעל אנרגיה גבוהה. מגברים ללא שינויי פאזה מאפשרים תמונת סאונד מפורטת ומגובשת, כאשר סינון VLSC ינטרל עיוותים הקיימים בתדרים גבוהים לצלילות סאונד מיטבית. 

ממשק משתמש גרפי עם התקנה קלה ומהירה

כאשר רמקולים והתקני מדיה מחוברים, חברו את מיקרופון ה- AccuEQ ותנו לממשק המשתמש של הרסיבר להנחות אתכם דרך שלבי ההתקנה, מכיוון הרמקולים (כולל AccuReflex phase correction לרמקולים התומכים ב-Dolby Atmos) דרך הגדרת החיבור לרשת האינטרנט. הממשק המלוטש הופך את השליטה במכשיר לקלה ומהנה.

חיבורי Zone 2 ו-Zone 2 line-out מוגברים

חיבורי רמקולים מסוג Zone 2 מוגברים מאפשר לכם להעביר אודיו דרך מקורות מוגברים, כמו רשת האינטרנט, S/PDIF ואנלוגי לזוג רמקולים בחדר אחר. חיבורי line-out מאפשרים לחבר מערכות קולנוע ביתי למערכת רמקולים אחרת. שלטו בנגינת קבצי אודיו באמצעות אפליקציית Onkyo. 

מעוניינים לשמוע לרכוש רסיבר אונקיו 686 במבצע בלאק נובמבר? כנסו לכאן וקבלו מתנה בשווי 1400 ש״ח

כנסו לכאן להתרשמות מגוון מוצרי אונקיו מבית היבואן הרשמי סיריוס אלקטרוניקה

אונקיו 686 onkyo