אחריות לשנה למזמינים באתר

איך רמקולים שקועים יכולים להשתלב בעיצוב הבית?

כיום, עיצוב חללי הבית הופך להיות יותר נקי ומינימליסטי, אין ספק שבעיצוב המודרני והמינימליסטי נלקחים המון דברים בחשבון, ביניהם שילוב מערכת הסאונד הביתית בצורה שתחמיא לבית. רמקולים שקועים הם הפתרון המושלם לשילוב של מערכת סאונד איכותית ללא צורך בהתפשרות בכל הקשור לעיצוב חלל החדר.  

אז מה זה בעצם רמקולים שקועים? מה חייבים לבדוק לפני הרכישה? ואיך מתקינים אותם? ריכזנו עבורכם את כל המידע. 

 

מה זה רמקולים שקועים ומה מיוחד בהם? 

עד לפני כמה שנים אם הייתם רוצים ליהנות מאיכות סאונד טובה הייתם צריכים לרכוש רמקולים איכותיים שלרוב היו גדולים מאוד ומאסיביים והיו משפיעים מאוד על עיצוב הסלון או החלל בו אתם מעוניינים להניח אותם וברוב הפעמים אפילו היו הורסים את העיצוב האלגנטי והמינימליסטי שאהוב ברוב הבתים. 

בעקבות הבעיה הזאת, הומצאו הרמקולים השקועים, רמקולים שקועים הם רמקולים שרק החזית שלהם חשופה, כלומר שאר הגוף של הרמקול מותקן בגומחה בקיר או בתקרה. 

הרמקולים השקועים הם למעשה הפתרון המושלם לכל מי שלא מוכן להתפשר על איכות סאונד טובה ועל עיצוב מינימליסטי ואלגנטי באותה נשימה. 

 

מה אסור לשכוח לבדוק לפני הרכישה? 

ראשית, חשוב לבדוק פרמטרים טכניים של הרמקולים כמו למשל איכות הסאונד שלהם, סוגי החיבורים שלהם והאביזרים הנלווים איתם הם מגיעים, כל זה בהתאם למיקום אותו תרצו להרכיב אותם (אמבטיה, סלון, חלל גדול או חלל קטן) וכמובן בהתאם לייעוד של הרמקולים בחלל החדר שלכם, כלומר האם הם יהיו מיועדים רק להאזנה למוזיקה או שהם יהיו מיועדים להיות גם חלק ממערכת קולנוע ביתית וכו'. 

 

איך מתקינים רמקולים שקועים? 

ההתקנה של רמקולים שקועים היא בדיוק כמו בהתקנה של תאורה שקועה בתקרה. 

ההתקנה יכולה להיעשות רק בעזרת איש גבס כיוון שהם צריכים להיות מותקנים בתוך גומחה בקיר או בתקרה ויש לעשות זאת בצורה מקצועית על מנת שיראה כמה שיותר אסתטי. 

תכנון מוקדם של שילוב רמקולים שקועים בבית יחסוך לכם כסף ועוגמת נפש יחד עם האפשרות לא להתפשר על איכות המוזיקה והעיצוב אותו אתם רוצים בבית. 

 

רמקולים שקועים יתנו לכם את האפשרות ליהנות מסאונד איכותי ברמה גבוהה תוך כדי שמירה על עיצוב אלגנטי ונקי. 

שימו לב, בכל הקשור לרמקולים שקועים חשוב לרכוש רמקולים איכותיים של יצרנים אמינים שנותנים אחריות על מנת לחסוך עוגמת נפש במצבים בהם מגלים שהזול עולה ביוקר,באתר תוכלו למצוא מגוון רמקולים שקועים איכותיים במחירים משתלמים!