אחריות לשנה למזמינים באתר

הרעיונות הכי מדליקים למקלדת גיימינג לשנת 2019

גיימרים אמיתיים מודעים לחשיבות הגדולה של בחירת מקלדת גיימינג נכונה, ויודעים שאי אפשר להגיע רחוק עם מקלדת מחשב רגילה

לגיימרים יש צרכים שונים ממשתמש המקלדת הרגיל, וכדי לחוות את המשחק עד הסוף, יש צורך בשינויים מסוימים, מה שפתח את השוק לאופציות בלתי נגמרות של מקלדות מתקדמות המאפשרות לנו משחק מהיר ואינטנסיבי, בלי גליצ'ים ובלי באגים.

הטכנולוגיות, העיצובים והמחירים משתנים משמעותית ומושפעים מפיצ'רים שונים כמו תאורת המסך, מקשים מכניים, חיבור אלחוטי ועוד ועוד.

איגדנו לכם כמה מהפיצ'רים והרעיונות הכי מדליקים שאפשר למצוא במקלדות לגיימרים ב-2019.

חלק מהם יהיו לכם שימושיים בעוד על אחרים אולי אפשר לוותר. אחרי שתדעו מה האופציות תוכלו להרכיב  את מקלדת החלומות שלכם - שתביא אתכם לשיאים חדשים במשחקים שלכם! 

מקלדת גיימינג

תאורה

אי אפשר לערוך רשימה כזו מבלי להתייחס למקלדות המוארות.

יש שתי אופציות למקלדת גיימינג מוארת: מוארת בצבע אחד, או מוארת בכל הצבעים כמו תצוגה של קשת.

יש כמה סיבות למה תרצו מקלדת מוארת: קודם כל, המקלדת מוארת בדיוק במקומות הנכונים, כך שתוכלו לאתר בקלות את המקשים השימושיים ביותר; שנית, אם אתם משחקים מאוחר לתוך הלילה, או מעדיפים סביבת משחק חשוכה כדי להרגיש ממש בתוך המשחק, המקלדת המוארת תספק לכם תאורה מספקת;

ולבסוף, מקלדת מוארת פשוט מוסיפה הרבה אווירה וסטייל למקלדות למחשב, ומשדרגת את חווית המשחק. פיצ'ר שהוא די חובה, אם תשאלו אותנו. 

 

מקשים מכניים

עוד פיצ'ר חשוב והכרחי למקלדת גיימינג הוא מקשים מכניים. מקשים מכנים הם מקשים שתחתם תמצאו "סוויץ'", והם שונים ממקשים רגילים בכוח שאנחנו צריכים להפעיל כדי ללחוץ עליהם, בצליל שהם מפיקים ועוד.

ישנם כמה סוגים של מקשים מכניים: כך, למשל, סוויצ'רים מסוימים יאפשרו לנו לחיצה קלילה ושקטה שנענת גם למגע הקל ביותר, בעוד סוויץ' אחר הוא שקט אך דורש קצת יותר כוח, וסוויץ' שלישי משמיע מין "קליק" ודורש גם הוא כוח. מקשים מכניים הם יותר יקרים ממקשים רגילים שאפשר למצוא במקלדות למחשב, אבל לדעתנו אתם לגמרי חייבים ללכת עליהם אם אתם גיימרים רציניים שמחפשים מקלדת גיימינג איכותית.

תופתעו אולי לשמוע שמדובר על טכנולוגיית מקשים מיושנת מאוד, איך אמינה במיוחד.

 

אגרונומיות

גיימרים אמיתיים כנראה מכירים את הכאבים בפרק כף היד הנגרמים ממשחק ממושך ורציף במשך שעות. לכן, מקלדות גיימינג מגיעות פעמים רבות עם משטח ספוגי ורך להנחת שורש כף היד, מה שמסייע לבריאות שורש כף היד וכן מאפשר משחק ממושך יותר.

אם אתם מכירים את עצמכם ככאלו הסובלים מכאבים תכופים, אולי כדאי לשקול רכישת מקלדת עם משטח ארגונומי.

בנוסף, מקלדות מסוימות יגיעו עם מיקומים חכמים למקשים נפוצים, כך שיהיו במרחק נוח ובריא לפרק כף היד, ויתמכו גם הם בבריאות.

מעבר לזה שמקלדת ארגונומית מסייעת לנו למשחק טוב יותר, היא גם שומרת על הבריאות שלנו. 

 

תכנות מחדש

מקלדות מסוימות יאפשרו לכם לתכנן מחדש את המקשים ולשמור על העדפות שלכם, מה שיכול להיות שימושי במיוחד עבור חלק מהגיימרים. בנוסף, תוכלו לנטרל לחלוטין מקשים מיותרים שעלולים להילחץ בטעות ולפגוע ברצף המשחקי. 

 

גודל המקלדת

נכון, אפשר לבחור במקלדת גיימינג שהיא "לכל מטרה", כלומר, מקלדות שהן די מזכירות מקלדות למחשב. יכול להיות שיש להן מקשים מכניים ועוד כמה מקשים המיועדים לגיימרים, אבל פחות או יותר מדובר על מקלדת "רגילה". לעומת המקלדת הזו, יש כמה מקלדות גיימינג שהן כבר עולם אחר לגמרי. 

 

כך, במקלדת MMO, המיועדת בעיקר עבור שחקנים במשחקי תפקידים ומשחקי אונליין,  תמצאו מגוון של "מקשי אקסטרה". 

 

למעשה, מקלדות כאלו מגיעות עם עד 18(!) מקשים, המאפשרים לכם לשלוט בכל אספקט של הדמות במשחק. מדובר על מקלדות גדולות מאוד ויקרות, אבל אין ספק שהן עושות את העבודה. מהצד השני, ישנן מקלדות שהולכות דווקא על הכיוון ההפוך. 

 

מדובר על מקלדות קטנות יחסית, ללא קבוצת הספרות בצד ימין, הן די זולות וקלות ומאפשרות ניידות. אם אתם מחליפים את מיקום המשחק שלכם ואין לכם מקום קבוע, יכול להיות שהמקלדות האלו הן מה שאתם מחפשים. 

 

סיריוס שמחה להביא לכם מקלדות מדהימות שגיימינג צריך!

המוצר שייתן לכם את הייתרון הקטן בדרך לניצחון על היריבים שלכם למשחק. מה יש במקלדות של סיריוס שמעיף גיימרים קדימה? 

1) מקשים מהירים שלא נתקעים בלחיצה!

2) אורות בילט-אין במקלדת שיאפשרו לכם לשחק בכל תנאי תאורה

3) מקשי מיקרו שיסדירו לכם קישורים מהירים 

4) בקרת שליטה ומקשי מולטימדיה שיתנו לכם גישה נוחה לאלמנטיים הקוליים של המשחק

5) ניטרול כפתורים מיותרים לממשק Windows שעלולים להילחץ בטעות

 

היכנסו עכשיו לאיזור המקלדות בסיריוס וקנו מקלדת המתאימה לכם!