אחריות לשנה למזמינים באתר

האבזור המושלם למחשב שלכם

המחשב שלכם הוא לעיתים כל עולמכם, בו אתם משתמשים למשימות רבות ומגוונות וכפועל יוצא, אתם מוצאים עצמכם מבלים בו שעות רבות מחלקי היממה, אם כך, כיצד נכון לשמור על המחשב ולאבזר אותו בכל מה שיכול להועיל לכם ולעבודה בו? בדיוק לשם כך התכנסנו. במאמר הבא נציג עבורכם את האבזור שיהפוך את המחשב שלכם למושלם.

רשימת האביזרים שחשוב שיהיו למחשב שלכם 

אוזניות – כמה חשוב לשמוע את מה שאתם רואים ו/או לשמוע מוזיקה בזמן שאתם עובדים. כדי שתוכלו לשמוע את המוסיקה שלכם בפרטיות המרבית, עליכם לרכוש לעצמכם אוזניות, כך תוכלו לשמוע באופן פרטי ומבלי להפריע למי שמצוי סביבכם. תארו לעצמכם שאין בידיכם אוזניות ואתם חייבים לשים את הנשמע מהמחשב על "מיוט", הלא יהיה זה מתסכל. הכינו מבעוד מועד אוזניות. 

שולחן עבודה – כדי שהעבודה במחשב תהיה נוחה ובריאה במקסימום, עליכם לרכוש לעצמכם שולחן שמתאים לגובה ומתאים למחשב שאתם מחזיקים בו. זכרו כי שולחן המתאים בדיוק לצרכים שלכם, זהו שולחן שישמש אתכם נאמנה ויהיה נוח לעבודה. 

כיסא – כיסאות רבים ומגוונים נמכרים ברשתות השיווק, החל מכיסאות יחסית פשוטים, דרך כסאות יותר מושקעים ועד כסאות גיימינג (שמותאמים אגב לא רק עבור גיימרים, אלא עבור כל אדם שיושב שעות אל מול המחשב). 

רכישת כיסא בהתאמה אישית לצרכים שלכם, יאפשר לכם לשמור במידה רבה על בריאותכם לרבות הגב, הברכיים ובכלל. זכרו כי ככל שאתם צעירים הדברים הללו נשמעים פחות חשובים, אך הגוף שלנו זוכר הכל וככל שתתבגרו אתם עלולים לפתח בעיות אלו ואחרות ובלבד אם לא השכלתם להשקיע בין היתר בכיסא נוח. 

רמקולים – אוהבים לשמוע מוסיקה / רדיו בזמן שאתם עובדים על המחשב?, אתם מנהלים שיחות זום רבות מהמחשב? משחקים במשחקים בהם השמע חשוב להנאה ולחוויה? זה הזמן שלכם לרכוש רמקולים איכותיים שישפרו את החוויה. שימו לב כי ישנם רמקולים באיכויות שונות ואתם יכולים בקלות מרבית לרכוש לעצמכם רמקול בהתאמה מושלמת ליכולות הכלכליות שלכם. 

מקלדת – מקלדת היא אביזר חשוב למחשב שלכם. יש מי שבוחר להשתמש במקלדת הסטנדרטית שמגיעה עם המחשב, אך יש מי שמבקש לשדרג עצמו ולרכוש מקלדת איכותית ומתקדמת יותר ובטח אם מדובר באנשים שאוהבים לשחק במחשב על בסיס קבוע, אזי נכון לרכוש מקלדת מותאמת ובהתאם נכון לרכוש עכבר המותאם לגיימרים.

לסיכום – ככל שתשדרגו עצמכם בציוד מתקדם יותר למחשב, כך תוכלו ליהנות מחוויה טובה ובריאה יותר.