אחריות לשנה למזמינים באתר

מה היתרונות בשימוש ברמקולים אלחוטיים

יותר ויותר מכשירים דיגיטליים הופכים לאלחוטיים, ורמקולים אלחוטיים מהווים אופציה ניידת, יעילה ונטולת חוטים מגבילים. ניתן לקחת אותם למקומות שונים ורובם קומפקטיים למדי. בעוד הרמקולים הקלאסיים הם כבדים יותר וקשה מאוד להעביר אותם ממקום למקום, ובפרט מחוץ למסגרת הביתית, רמקולים אלחוטיים אינם מציבים בפנינו סוגייה שכזאת. בנוסף, הם מתחברים בקלות לטלפון הנייד ולטאבלט. רבים מהרמקולים גם עמידים בפני מים וניתן להשתמש בהם במסיבות ובאירועים שונים עם החברים והמשפחה.

ניידות ורב שימושיות

רמקולים אלחוטיים הם ניידים מטבעם וניתן לקחת אותם ולהשתמש בהם במקומות שונים. מגבלת החוטים היא מגבלה משמעותית שיורדת מהפרק. הניידות לא רק מאפשרת נוחות מרבית, אלא גם מרחיבה את קשת השימושים האפשריים. מומלץ לרכוש רמקולים קלים, כך שאכן תוכלו להשתמש בהם באופן רב שימושי ובמצבים שונים, לרבות ליד הבריכה, בדרכים, באירועים חברתיים שונים, לצורכי קריוקי, לשימוש ביער, בפארק ובשטח – ועוד.

קומפקטיות וקלות משקל

רמקולים אלחוטיים הם לרוב קטנים באופן יחסי ולכן אינם תופסים מקום רב. בין אם אתם משתמשים בהם במסגרת הביתית ובין אם אתם משתמשים בהם בחוץ, הגודל והמשקל שלהם הופכים אותם לעוד יותר יעילים ונוחים לשימוש. ניתן לסחוב אותם ולהעביר אותם ולעיתים אף לאחסן אותם בתוך תיקים ומזוודות.

חיבור למכשירים ניידים

רמקולים אלחוטיים יכולים לתקשר בקלות עם מכשירים ניידים שונים דרך תקשורת Bluetooth. אנשים רבים מאזינים למוזיקה דרך מכשירים אלו, והאפשרות להתחבר אליהם ולהשתמש בהם כמקור הצליל היא יעילה במיוחד כאשר נמצאים במקומות שונים בחוץ ובשטח. החיבור הוא קל, פשוט ונוח ואינו מצריך ידע מיוחד. מעבר למכשירים הניידים, ניתן לחבר אליהם מכשירי נגינה נוספים כגון מכשירי MP3 ובחלקם גם ניתן להאזין לתחנות רדיו.

האזנה רציפה

מומלץ לרכוש רמקולים איכותיים שעוצמת ואיכות השמע שלהם גבוהה, ולא פחות חשוב מכך – רמקולים שמחזיקים זמן רב בעבודה רציפה ללא צורך בהטענה. יש לזכור שהאלחוטיות עצמה משמעותה שיש צורך להטעין מעת לעת את הרמקולים, אך כמובן שככל שאפשר להשתמש בהם יותר באופן רציף – זה עדיף. רמקולים אלחוטיים משתמשים לרוב בסוללה נטענת או בשנאי חיצוני. רמקולים שמגיעים עם סוללות איכותיות יכולים לעבוד ברצף גם 8 שעות ללא צורך בהטענה, ומהווים אופציה טובה במיוחד.

בידורית ניידת

קיימים רמקולים שיכולים לשמש כמערכת בידור מלאה לכל דבר. לחלקם ניתן לחבר גיטרה חשמלית, הם בעלי כניסות USB לדיסק און קי וכרטיסי זיכרון, ניתן לחבר אליהם מיקרופון ואף רמקולים נוספים. חלקם בעלי תצוגת לד ואורות דיסקו לשדרוג האווירה. רמקולים אלו טובים במיוחד לקריוקי ולאירועים חברתיים דומים.

גם לשימוש ביתי

רמקולים אלחוטיים מתאימים גם לשימוש הביתי, ובמיוחד על השולחן עם המחשב האישי. תמיד נחמד ונוח יותר להשתמש במוצר שאינו מצריך חיבור חוטי. מעבר לכך, חוטים נוטים עם הזמן להתבלות, והאלחוטיות מתגברת מראש גם על סוגיה זו.