אחריות לשנה למזמינים באתר

רמקולים תקרתיים

19 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

19 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

רמקולים תקרתיים, הם רמקולים המותקנים על התקרה בחדרים שונים בבית, כמו סלון, מטבח ואפילו חדרים רטובים כמו אמבטיה ושירותים. ניתן גם להתקין רמקולים שקועים בתקרה, כאשר רק החלק החיצוני שלהם גלוי. תכנון של הוספת רמקולים תקרתיים מצריך תכנון מוקדם בשלב בניית הבית או שיפוץ שלו, מכיוון שהכבלים הנלווים לסוג זה של רמקולים נמצאים למעשה בתוך התקרה עצמה. רמקולים תקרתיים יכולים לשמש כאלמנט עיצובי לכל דבר, אך חשוב להקפיד לבחור ברמקולים איכותיים אשר יהיו עמידים לאורך זמן, ויפיקו סאונד מעולה.

רמקולים שקועים בתקרה, דורשים לקחת בחשבון את האופן בו הם מעוצבים ונראים על מנת שישתלבו בצורה אסתטית בחלל הבית. מעבר לכך, רצוי לשקול היבטים נוספים אשר יכולים להיות רלוונטיים בבחירה של רמקולים תקרתיים: איכות הסאונד (אין צורך להתפשר על סאונד מצוין כאשר מדובר על רמקולים תקרתיים), אופן החיבור של הרמקולים והאם ניתן לצרף אליהם אביזרים נלווים. רמקולים שקועים בתקרה מגיעים כאמור במגוון דגמים וסוגים, ועל כן החליטו מראש מה הייעוד של הרמקולים האלה. במידה ואתם מתכננים להתקין את הרמקולים בתנאי רטיבות, כמו בחדרי אמבטיה, חשוב לבחור ברמקולים תקרתיים המותאמים להתקנה בחדרים מסוג זה.

במידה ואתם עדיין מתלבטים בין מספר סוגים של רמקולים תקרתיים או רמקולים שקועים בתקרה, אל תוותרו על  הפרמטרים החשובים עבורכם: מה צורתם של הרמקולים והאם הם משתלבים בעיצוב הבית? לא מוכנים להתפשר על איכות הצליל או עומק הבס? כאן תוכלו לבחור מתוך מגוון רמקולים תקרתיים ולמצוא את אלה העדיפים עליכם, שיפיקו סאונד מושלם מגבוה – לרחבי הבית שלכם.

סיריוס אלקטרוניקה הוא היבואן הרשמי והבלעדי של המותגים המובילים בעולם: Polk Audio, Elac, Definitive Technology ועוד. אנו מקפידים על בחירה של המותגים האיכותיים ביותר, כדי לקבל סאונד מדויק מכל סוג של רמקולים שקועים בתקרה שתבחרו.