אחריות לשנה למזמינים באתר

רמקולים לרכב

23 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

23 פריט(ים)

קבע סדר יורד
לדף

טבלה  רשימה 

רמקולים לרכב - ליהנות מצליל מעולה בכל נסיעה

נדירות הן הפעמים בהן אדם יכול להרשות לעצמו לשמוע מוזיקה בווליום קצת יותר גבוה מהמקובל (בייחוד אם אתם גרים בבניין משותף). נסיעה ברכב היא אחת הפעמים הללו - נכנסים למושב הנהג, שמים את המוזיקה האהובה ויוצאים לדרך.

כדי שתוכלו ליהנות מאיכות שמע ללא פשרות בכל נסיעה, סיריוס אלקטרוניקה מציעה מגוון רחב של רמקולים איכותיים לרכב, מהמותגים המובילים בתחומם בעולם. לא משנה מה אתם אוהבים לשמוע - ישראלי, רוק, אלקטרוני - הרמקולים של סיריוס מבטיחים לכם איכות מאלף ועד... תו.

מה חשוב לדעת לפני שקונים רמקול לרכב?

ראשית חשוב להתאים את הרמקולים למערכת האודיו הקיימת ברכב:

רגישות - פקטור הרגישות מודד את עוצמת הצליל המופק מהרמקול, בהשוואה להספק המושקע בו. בכלי רכב עם מערכת סטריאו במתח נמוך (15 ואט RMS פר-ערוץ או פחות מכך), כמו רוב המערכות לרכב, מומלץ לרכוש רמקולים בעלי רגישות גבוהה (מעל 90 דציבל). במערכות סטריאו במתח גבוה (16 ואט RMS או יותר מכך), מומלץ לרכוש רמקול בעל רגישות נמוכה.

הספק - אם יש לכם מערכת שמע במתח נמוך, הרמקולים לא אמורים להיות מסוגלים להתמודד עם הספק גבוה. זאת לעומת מערכות במתח גבוה, עבורן יש צורך ברמקולים שמסוגלים להתמודד עם עומסים גבוהים יותר. המדד RMS מספק אינדיקציה טובה ליכולת ההתמודדות של הרמקול עם ההספק המונחת עליו.

איזה סוג רמקול צריך לקנות לרכב?

האם צריך ערכת רמקולים מלאה, הכוללת וופר וטוויטר, או שאפשר להסתפק ברכישת חלקים בנפרד?

מהם החומרים מהם עשויים רכיבי הרמקול, וכיצד הם משפיעים על עמידות הרמקול ואיכות השמע?

האם צריך להתחשב בעובדה שלעיתים נרצה לחבר אוזניות לצורך האזנה שקטה?

צרו קשר וקבלו ייעוץ מקצועי מהמומחים של סיריוס אלקטרוניקה.