אחריות לשנה למזמינים באתר

זוג רמקולים "5.25 two-way עם עמידות למזג אוויר דגם : SDS-525

STRUCTURAL DESIGN SERIES SPEAKERS 


רמקול SDS-525 מבית CERWIN-VEGA  הינו מוצר ראשון מסדרה חדשה   Structural Design SeriesTM. עם מערכת two-way, bass reflex . רמקול זה מיוצר ומעוצב במיוחד  לשימוש מקצועי כולל השמעת מוזיקה רקע וחזית.   רמקולי Two-Way לטווח מלא בעלי הספקים גבוהים וקלי משקל, למגוון רחב של יישומי חוץ.

SDS-525 כולל משענים רב צדדים מותאמים לתלייה במגוון מקומות , הן במשטחי קיר והן בתקרה. זווית הטייה עד 600  מאפשרת הכוונת רמקול בזווית תלייה אופטימלית להאזנה. כולל טוויטר מילר-דום בקוטר "1 לתדירות גבוהה ווופר קו-פולימר עם סוראונד עשוי בוטיל-גומי בקוטר "5.25 . זמין בצבע לבן או שחור.חברת CERWIN-VEGA חלק 1 :חברת CERWIN-VEGA חלק 2 :

1,690.00 ₪

תיאור המוצר

פרטים

רמקול SDS-525 מבית CERWIN-VEGA  מסדרת Structural Design SeriesTM. עם מערכת two-way, bass reflex . רמקול זה מיוצר ומעוצב במיוחד  לשימוש מקצועי כולל השמעת מוזיקה רקע וחזית.  התאמת קול, טווח מלא. כולל תושבת הרכבה מתכוונת במלואה. כולל ברקטים רב צדדים לתלייה במגוון אפשרויות. עמידים למזג האוויר. 
SDS-525 כולל משענים רב צדדים מותאמים לתלייה במגוון מקומות , הן במשטחי קיר והן בתקרה. זווית הטייה עד 60 מעלות מאפשרת הכוונת רמקול בזווית תלייה אופטימלית להאזנה. כולל טוויטר מילר-דום בקוטר "1 לתדירות גבוהה ווופר קו-פולימר עם סוראונד עשוי בוטיל-גומי. זמין בצבע לבן או שחור.

מפרט טכני

מפרט טכני

דגםSDS-525
Free Shippingלא זמין
מפרט

הספק : 150 וואט
bass reflex,2-way
טוויטר מילר-דום בקוטר: "1
וופר קו-פולימר בקוטר : "5.25
תחום תדרים : 20kHz - 60Hz 
תדירות קרוסאובר : 3.5kHz
בהתנגדות : 4 אום
רגישות :  88db 
משקל: 1.49Kg
מידות בס"מ: גובה- 21.2, רוחב- 16.3, עומק- 10.4

בגימור : לבן / שחור

הוראות הפעלהבתוך האריזה

מדיניות החזרות והחלפות

סיריוס אלקטרוניקה מתחייבת לאיכות גבוהה של מוצריה ולשירות הטוב ביותר ללקוחותיה.

במידה והתחרטתם או מכל סיבה שהיא אינכם מרוצים, תוכלו להחזיר את המוצר שרכשתם תוך 14 ימי עסקים מיום הרכישה, כאשר המוצר ארוז  על כל חלקיו באריזתו המקורית ובצירוף קבלה מקורית.

אנו נחליף לכם את המוצר או נשיב לכם את כספכם לפי אופן התשלום בו בוצעה העסקה ובהתאם למדיניות הביטולים, ההחזרות וההחלפות של החברה.

לתשומת לבכם, מוצרים בעלי אופן שימוש אישי כגון אוזניות או זרועות, מתקני תלייה או ארוניות שהורכבו, או מוצרים מוצרים שנעשה בהם שינוי או תיקון - אינם נכללים במדיניות ההחלפות וההחזרות.

סיריוס אלקטרוניקה שומרת לעצמה את הזכות שלא להחליף מוצר או לזכות בגינו במידה ואינו עומד בתנאי מדיניות ההחלפות וההחזרות של החברה.

הינך עשוי להתעניין גם במוצרים הבאים