רסיבר איכותי4K Ultra HD 9.2 עם בלוטוס ו- wifi

רסיבר איכותי דגם SR-6011 

-מאפשר הנאה מצליל היקפי 3D, דולבי Atmos ו DTS: X. 

-מצויד ב9 מגברים איכותיים אשר כל אחד מספק 11 וואט להנאה מקולנוע ביתי מלא 5.1.4 או 7.1.2 ללא צורך במגברים חיצוניים נוספים.

-תואם באופן מלא עם מפרטי HDMI ו- HDCP 2.2, 2.0a בכל 8 כניסות ה- HDMI.

- Bluetooth ו AirPlay המאפשרים להזרים מוסיקה ישירות מכל מכשיר תואם.

-כולל אפשרות שליטה מהסמרטפון / טאבלט על הרסיבר דרך אפליקציית "Marantz 2016 AVR Remote"

8,490.00 ₪

תיאור המוצר

פרטים

רסיבר איכותי 4K Ultra HD 9.2  עם Bluetooth ו- Wi-Fi

מגבר 9 ערוצים נפרד עם מצב ECO
הSR-6011 כולל מגבר מתח מתוחכם בעל 9 ערוצים המוגדרים באופן זהה, תוך שימוש בטרנזיסטורי זרם מבודדים בעלי זרם חשמלי גבוה. כל ערוץ מדורג ב  110W (8ohm, 20Hz-20kHz,THD:0.08%) וכל הערוצים מסוגלים להשמיע רמקולים בעלי עכבה נמוכה (עד 4 אוהם).
מצב ECO החכם שלנו מתאים את צריכת החשמל בהתאם לרמת האות, כולל תצוגת מצב Ecoo על המסך המאפשרת לראות את הפחתת צריכת החשמל בזמן אמת. מצב Eco מספק חיסכון באנרגיה: הוא כולל מד חיסכון על המסך, בעוד שניתן להשתמש גם במקלט במצב חיסכון בחשמל, או בהפחתת הספק המוצא המרבי או באימוץ אסטרטגיות צריכת חשמל נמוכה בהגדרות נמוכות יותר - וכל זאת ללא כל השפעה על איכות הצליל המעולה. כדי ליהנות מצליל 3D מרשים,SR-6011 מצויד ב9 ערוצי הגברה, כלומר ניתן  להגדיר 7.1.2 או 5.1.4 3D ללא צורך במגבר חיצוני. באמצעות מגבר חיצוני ההתקנה המורחבת יכולה להגיע  ל 7.1.4 כמו תכונות 11.2ערוצים. כאשר הרסיבר אינו בשימוש עבור אודיו 3D המגברים המשולבים יכולים להשמיע בזוג אחר של רמקולים באזור השמע השני הפועל על מקור אחר מאשר בחדר הראשי.

חיבורי HDMI 2.0a האחרונים; תואם HDCP 2.2 
SR-6011 מצוייד עם 8 כניסות HDMI , HDCP 2.2.  כמו כן, מספק תכונת מערכת מתקדמת לעיבוד וידאו כולל תמיכה עבור העברת אוטרה , 4K Full-HD קצב וידאו 60  Hz, 4: 4: 4 איכות צבע טהור, טווח דינמי גבוה (HDR) יחס ממדים 21: 9, עם תמיכה לתוכן 3D ותמיכת  BT2020על כל קלט.
SR-6011
כולל מערכת כיול וידאו מלאה(לשימוש על ידי טכנאי ISF), יחד עם מצבי ISF יום ISF ו- ISF לילה.

Wi-Fi ו- Bluetooth מובנה
SR-6011 מצויד בקישורית הזרמת Wi-Fi ו- Bluetooth אלחוטי, כולל אנטנה כפולה של משדר RFF עבור זרימה חופשית ללא תקלות אפילו בסביבה עירונית צפופה. התחברו לאינטרנט דרך רשת ה- Wi-Fi הביתית שלכם (או עם חיבור חוטי דרך יציאת ה- RJ-45 Ethernet LAN) ותהנו מהמסלולים המועדפים עליכם משירותי מוסיקה זורמים כגון Pandora ו-  Spotify Connect. תוכלו גם לבחור מתוך אלפי תחנות רדיו באינטרנט ברחבי העולם, וליהנות ממוסיקה וכמעט מכל ז 'אנר.
כמו כן, SR-6011 כולל גם תכונות AirPlay, תוכלו להנות מרשימת השירים האהובים עליכם באופן אלחוטי מהמכשיר האהוב עליכם כולל  iPod touch, iPhone ו- iPadd.

אודיוHi-Res
SR-6011 מאפשר לכם לגלות את הנאמנות המדהימה של רצועות האודיו ברזולוציה גבוהה עם היכולת לפענח עד 24-bit/192-kHz ALAC, FLAC וכן קבצי WAV, וקבצי  DSD 2.8MHz and 5.6MHz (בפורמט של SACD ) באמצעות יציאת USB בלוח הקדמי ומקורות רשת, ניתן גם להקשיב לרוב סוגי הקבצים הפופולריים האחרים כגון MP33.

Dolby Atmos, , DTS: X 
Dolby Atmos ו- DTS: XX הן טכנולוגיות שמע היקפיות המתחלקות באמצעות קידוד המבוסס על ערוצים לטובת קידוד המבוסס על אובייקטים בחדר.הטכנולוגיות מעניקות למעצב הקול את היכולת למקם צלילים במדויק בכל מקום במרחב התלת-מימדי. ל- SR-6011 ניתן לחבר מערכת רמקולי סראונד 5.1 או 7.1 וכך להנות מהחוויה האולטימטיבית של קולנוע ביתי. הודות ליכולת העיבוד 11 ch, תוכלו פשוט להוסיף מגבר חיצוני בעל 2 ערוצים ואז תוכלו אפילו ליהנות מריגוש של  7.1.4 ערוצים, וחויה של  Dolby Atmos או DTS: X. כולל  Dolby Surround Upmixer ו- DTS Neural: X Upmixer המאפשרים לדמות צליל תלת-ממדי מתבניות סטנדרטיות.

אפליקציית שלט רחוק חדשה
הורידו את אפליקצייתMarantz AVR Remote  ותוכלו לשלוט ב- SR-6011 עם הטלפון החכם, הטאבלט או מכשיר חכם אחר. האפליקציה זמינה בגרסאות של apple ו- Androidd, ומאפשרת לכם לשלוט בקלות ולהגדיר את תצורת SR-6011.

קישוריות טלוויזיה חכמה
באמצעות הפונקציונליות של ה - HDMI CEC (בקרת האלקטרוניקה הצרכנית) בטלוויזיה החכמה שלכם, ייתכן שתוכלו לשלוט Marantz AVR שברשותכם באמצעות השלט הרחוק של הטלוויזיה החכמה. השתמשו ב "HDMI control" המוגדר על המקלט במצב ON, ניתן להגדיר "Smart Menu" על מנת להתחיל לשלוט ברסיבר עם השלט הרחוק של הטלוויזיה. מסך הבית של Smart Menu מספק גישה מהירה לבחירת המקור והסראונד, תפריט ההגדרות של הרסיבר ו- 4 Smart Selects.

הסדרה המתקדמת ביותר של טכנולוגיית Audyssey
 SR-6011בעל תכונות AUDyssey MultEQ XT32 -תיקון אקוסטי אוטומטי בחדר. בעזרת מיקרופון המדידה המצורף, MultEQ XT32 מנתח את כל פלט הרמקול (כולל הסאבו-וופר) בעד 8 מיקומי מדידה ומייצר מסננים דיגיטליים מדויקים לכל ערוץ לתגובת תחום התדרים והזמן הנכונים. Audyssey
טכנולוגיית Audyssey Dynamic Volume מחליקה קפיצות מעצבנות בווליום (כגון פרסומות טלוויזיה), ומאפשרת לכם להקשיב ברמות ווליום נמוכות ועדיין ליהנות מדיאלוג ברור, מוסיקה ואפקטים קוליים.
טכנולוגיית Audyssey Dynamic EQ מספקת התאמת צליל מדוייק עבור בהירות טווח מלאה בכל רמת הקשבה.
טכנולוגיית Audyssey Low Frequency Containment משתמשת באלגוריתמים פסיכו-אקוסטיים מתקדמים כדי לספק איזון צליל מלא, כולל בס עמוק, ללא הפרעה לשכנים קרובים או בני משפחה בחדרים אחרים.
טכנולוגיית  Audyssey Sub EQ HT מספקת התאמה אישית של DSPP לכל סאב-וופר בתצורת סאב-וופר כפולה, עבור בס עמוק יותר עם הגדרה משופרת, בהשוואה לתצורת סאב-וופר  אחת.

אפליקצצית Audyssey MultEQ 
עכשיו תוכלו ללכת רחוק יותר בעזרת היישום Audyssey MultEQ כדי להציג ולהתאים הגדרות לכוונון מפורט - המאפשר להתאים אישית את הצליל ביתר דיוק למצב הספציפי בחדר ולהתאים את הצליל על פי העדפות אישיות. בעזרת יישום מקיף זה, תוכלו לרתום את הכוח של Audyssey MultEQ כדי לקחת שליטה מלאה על האופן שבו הקולנוע הביתי שלכם נשמע.
האפליקציה מאפשרת:
- הצגת זיהוי הרמקול, כדי לבדוק האם ההתקנה נכונה.
-הצגת תוצאות של כיול Audyssey לפני ואחרי, ובכך קל לזהות בעיות בחדרים.
-עריכת עקומת היעד של Audyssey עבור כל זוג ערוצים בהתאם לטעם שלך.
-כוונן טווח ההתאמה של תדר EQ עבור כל זוג ערוצים.
-מעבר בין 2 עקומות יעד בתדר גבוה.
-הפעלה / השבתה של המרת מידריינג' כדי להפוך את אזור הקול לבהיר או חלק יותר.
-שמירה וטעינה של תוצאות כיול.
 האפליקציה תומכת בשפות מרובות (אנגלית, צרפתית, גרמנית, ספרדית, איטלקית, הולנדית, שוודית, פולנית, רוסית, יפנית וסינית פשוטה.שפת מערכת ההפעלה מזוהה באופן אוטומטי, כאשר לא זמין, אנגלית נבחרה).

יציאת סאבוופר כפולה
עם יציאת סאבוופר כפולה, SR-6011 מאפשר לכם לחבר שני סאבוופרים קטנים במקום סאבוופר יחיד גדול יותר, וליהנות מהיתרונות של תגובה ממוצעת על ידי כך שישנם שני סאבוופרים  במיקומים שונים בחדר. עם סאבוופר כפול,הבס העמוק יורגש יותר ויהיה חלק ומפורט יותר.

רב מקורות / רב חדרים
תוכלו ליהנות מהסרט האהוב עליכם בחדר הראשי, בעוד שאחרים נהנים מצליל סטריאו ממקורות שונים בשני חדרים נוספים. הSR-6011 מצויד בחיבורי רמקולים, כמו גם בפלט טרום-אמפר עבור אזור משני ואזור שלישי. יש גם פלט HDMI ייעודי עבור 2 אזורי אודיו ווידאו, כך שניתן להנות מ 2 מקורות וידאו שונים ב 2 חדרים שונים בו זמנית. ניתן ליהנות גם באזור  2 ו -3 מכל מקור רשת, כמו גם Bluetooth ו AirPlay.

צבע מקודד לערוצי הרמקולים 
להתקנה קלה, ה- SR-6011  כולל שורה אופקית של ערוצי חיבור לרמקולים, מערכת החיבור המקודדת בצבע כוללת סדרה של תוויות כבלי רמקולים מקודדים בצבע ומסייעים להבטיח  חיבור נכון של כבל הרמקול מיד בפעם הראשונה.

קל להתקנה, קל לשימוש
עם תצוגה ברורה וקלה להבנה על המסך, SR-6011מנחה אותך בתהליך ההתקנה שמבטיח את התצורה הנכונה בפעם הראשונה. בעזרת מסייע ההתקנה היחיודי שלנו והמדריך המהיר הכלול ביחד מספקים הנחיות התקנה קלות וברורות, תוך אופטימיזציה של הגדרות מערכת קריטיות עבור איכות הצליל הטובה ביותר עם תצורת הציוד הספציפית שלך.

קל לשימוש עם פונקציות ""Smart Select
קיימים 4 לחצני פונקציה של Smart Select בלוח הקדמי ובשלט הרחוק. המאפשרים לבחור את המקורות המועדפים עליכם וכל אחד זוכר את מצב הקול המועדף שלך עבור מקור זה.

יכולות בקרה חיצוניות
ה-SR-6011 מצויד במגוון של תכונות המספקות יכולות בקרה משופרות ותאימות עם פתרונות אינטגרציה של צד שלישי ושילוב מותאם אישית.
עבור תאימות עם שליטה מרחוק עם רכיבים אחרים במערכת הקולנוע הביתי שלך, ה-SR-7011 כולל קלט שלט רחוק ופלט שלט רחוק IRR (אינפרא אדום) על הלוח האחורי, יחד עם יציאות הפעלה של 12V כפולות. לחיבור ישיר לאוטומציה ביתית חיצונית ולציוד בקרה, ה- SR-6011 מצויד ביציאה טורית RS-232CC.

60 + שנות מורשת אודיופילית
לחברה Marantz אשר נוסדה בשנת 1953, יש היסטוריה ארוכה ועשירה של עיצוב רכיבי שמע שאימצו אוהבי מוסיקה ומאזינים קריטיים ברחבי העולם. מכיוון שענייני המוסיקה מעורבים כל כך הרבה בחיינו, ה- SR-6011 נושא את המסורת הארוכה שלנו בהפקת חוויית האזנה למוסיקה מופלאה, והוא מצויד גם באספקת החוויה האולטימטיבית לקולנוע הביתי.

רכיבי אודיו ברמה גבוהה  HDAM
SR-6011 מכיל רכיבי שמע ברמה גבוהה מאד שנבחרו בקפידה. כל המעגל הפנימי משפר עוד יותר את איכות השמע על ידי טיפול עדין בכל האותות באמצעות טכנולוגיית ה- HDAM שלMARANTZ (Hyper Dynamic Amplifier Module).  הטכנולוגיה מספקת ביצועים טובים יותר של פס קול רחב באיכות מדהימה בהשוואה למערכות IC רגילות. יתר על כן, הטכנולוגיה מספקת קצב תגובה אולטרה מהיר עבור תגובת פס קול רחבה וטווח דינמי מקסימלי ואמיתי כדי לספק איכות צליל אופטימלית עם פורמטים של אודיו ברזולוציה הגבוהה של היום.

 

מפרט טכני

מפרט טכני

דגםSR-6011
Free Shippingלא
מפרט

Metal Front Panel

 

System Remote Control

RC025SR

 

Pre-Programmed / Learnable / LCD Display

 /  / 

Power Consumption in W

680

 

Power Consumption No-Sound (ECO on / off) in W

(TBD)

Standby Consumption in W

0.2

 

CEC Standby Consumption in W

0.5

Network Standby Consumption in W

2.7

 

Network Control On Consumption in W

 

Maximum Dimensions
Antenna:Horizontal:(W x D x H) in inches
Antenna:Vertical :(W x D x H) in inches
W/o Antenna:(W x D x H) in inches

17.3 x 15.7 x 6.3

(17.3 x 15.7 x 9.1)

【 17.3 x 15.3 x 6.3 】

 

Weight in lbs

28.0

 

 

לקובץ המפרט המלא לחצו כאן

הוראות הפעלה

לקובץ הוראות הפעלה לחצו כאן

 

 

למדריך להתקנה מהירה לחצו כאן

מדיניות החזרות והחלפות

סיריוס אלקטרוניקה מתחייבת לאיכות גבוהה של מוצריה ולשירות הטוב ביותר ללקוחותיה.

במידה והתחרטתם או מכל סיבה שהיא אינכם מרוצים, תוכלו להחזיר את המוצר שרכשתם תוך 14 ימי עסקים מיום הרכישה, כאשר המוצר ארוז  על כל חלקיו באריזתו המקורית ובצירוף קבלה מקורית.

אנו נחליף לכם את המוצר או נשיב לכם את כספכם לפי אופן התשלום בו בוצעה העסקה ובהתאם למדיניות הביטולים, ההחזרות וההחלפות של החברה.

לתשומת לבכם, מוצרים בעלי אופן שימוש אישי כגון אוזניות או זרועות, מתקני תלייה או ארוניות שהורכבו, או מוצרים מוצרים שנעשה בהם שינוי או תיקון - אינם נכללים במדיניות ההחלפות וההחזרות.

סיריוס אלקטרוניקה שומרת לעצמה את הזכות שלא להחליף מוצר או לזכות בגינו במידה ואינו עומד בתנאי מדיניות ההחלפות וההחזרות של החברה.

הינך עשוי להתעניין גם במוצרים הבאים